Mostar Open 2010

VM-21

  1. Timur Delalić, Novi Grad Sarajevo
  2. JOSIP MILIČEVIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. DAVID STOJČEVIĆ, Lekenik
  4. Antonio Mioč, TKD Šujica
  5. Harun Omanović, Taekwondo klub "Bosna"
  6. Sulejman Gorušanović, Novi Grad Sarajevo

VM-24

  1. Sergej Teofilović, tkd klub "DERVENTA"
  2. LUKA BAŠIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. DAVID SESAR, TKDK POSUŠJE
  4. Marko Đekić, tkd klub "DERVENTA"
  5. TOMISLAV STOJČEVIĆ, Lekenik
  6. Leon Knežević, HTKD klub HVOJNICA
  7. Faris Jusić, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  8. IVAN Pašalić, TKD Šujica
  9. Rijad Kapetanović, Taekwondo klub "Bosna"
  10. Mirza Suljić, Taekwondo klub "Bosna"
  11. MATE BIŠKO, TKDK POSUŠJE
  12. BENJAMIN KAPIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

VM-27

  1. Darko Karanović, tkd klub "DERVENTA"
  2. Kerim Omerbegović, Novi Grad Sarajevo
  3. ANTE MARKOTA, TKDK POSUŠJE
  4. ANTONIO STOJČEVIĆ, Lekenik
  5. Ubejd Dževahirić, Taekwondo klub Bugojno
  6. Marin Jukić, HTKD klub HVOJNICA
  7. Zvonko Baričević, Knin
  8. Mustafa Omanović, Taekwondo klub "Bosna"
  9. Ante Kolovrat, Imotski
  10. PATRIK TOKIĆ, TKDK POSUŠJE

VM-30

  1. Ali Rašidagić, Novi Grad Sarajevo
  2. MARKO BAŠIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. LUKA MEDVED, Lekenik
  4. Merim Kovačević, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  5. Amel Kajević, Taekwondo klub "Bosna"
  6. Sadmir Habibović, Novi Grad Sarajevo
  7. ANTONIO LJUBOJEVIĆ, TK"KONDOR"
  8. EDIN DŽAKMIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD
  9. HAMZA HRVAĆIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

VM-33

  1. Luka Dodig, CroStar
  2. MUHAMED ADEMI, Nur Kakanj
  3. Emir Raščić, Taekwondo klub "Bosna"
  4. Anes Agović, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84

VM-36

  1. Ermin Čivić, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  2. Hrvoje Marijanović, CroStar

VM-39

  1. PETAR TOMIĆ, TKDK POSUŠJE
  2. Jaser Memić, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  3. IBRAHIM MASLEŠA, TKD AKADEMIJA ZEJD

VM+39

  1. Maksim Đekić, tkd klub "DERVENTA"
  2. Mirza Mastalić, Taekwondo klub Bugojno
  3. Asmir Okerić, tkd klub Centar

VŽ-24

  1. Lea Marić, CroStar
  2. Amira Tutariš, Taekwondo klub Bugojno
  3. Nikolina Cvjetković, HTKD klub HVOJNICA

VŽ-27

  1. Stella Pinjuh, Knin
  2. MARIJA BEŠLIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. Katarina Krstanovic, TKD Šujica
  4. Matea Brzovic, TKD Šujica

VŽ-30

  1. Silvana Šavrljuga, tkd klub "DERVENTA"
  2. ANA MANDURIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. VEDRANA JAŽO, TKDK POSUŠJE
  4. Merjema Fejzić, Nur Kakanj

VŽ-33

  1. Lorena Marić, CroStar
  2. Adelina Lihovac, tkd klub Centar

VŽ+39

  1. Marija Glamuzina, CroStar
  2. Adna Borić, Novi Grad Sarajevo
  3. Alma Đelilović, tkd klub Centar

MKM-24

  1. Anes Ljubuškić, Taekwondo klub Bugojno
  2. Josip Teskera, Knin
  3. Rijad Kapetanović, Taekwondo klub "Bosna"
  4. Mirza Suljić, Taekwondo klub "Bosna"
  5. Mustafa Omanović, Taekwondo klub "Bosna"
  6. Luka Drempetić, Susedgrad sokol

MKM-27

  1. DAVID BAŠIĆ, TKDK POSUŠJE
  2. Matej Orlović, Magone
  3. Ilija Tuka, HTKD klub HVOJNICA
  4. Edin Českin, tkd klub Centar
  5. ENAD AHMIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKM-30

  1. Dejan Jovanović, tkd klub "DERVENTA"
  2. Siniša Kljajić, tkd klub "DERVENTA"
  3. Nedžad Husić, Novi Grad Sarajevo
  4. Mijo Kurtović, Magone
  5. Elhidin Vrban, Taekwondo klub Bugojno
  6. Amar Rušpić, Taekwondo klub Bugojno
  7. Ahmed Pilav, Taekwondo klub Bugojno
  8. MIRZET DELIBAŠIĆ, Nur Kakanj
  9. DEDŽMIN ODOBAŠIĆ, Nur Kakanj
  10. Amel Kajević, Taekwondo klub "Bosna"
  11. ABDULAH RAMIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD
  12. ADNAN CURT, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKM-33

  1. David Marušić, CroStar
  2. Marin Pandža, CroStar
  3. Armin Sijamija, Taekwondo klub Bugojno
  4. Eldar Dadić, Taekwondo klub Bugojno
  5. EVELIN PILJUG, Nur Kakanj
  6. Almedin Čolak, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  7. Emir Raščić, Taekwondo klub "Bosna"
  8. JAHJA DUKMENIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD
  9. ABDULAH DEDOVIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKM-36

  1. Petar Miličević, CroStar
  2. Muhamed Hamzić, Novi Grad Sarajevo
  3. Adi Ćefo, Taekwondo klub Bugojno
  4. Azam Hadžiabulić, Taekwondo klub Bugojno
  5. ANES SMAKA, Nur Kakanj
  6. ARMIN HADROVIĆ, Nur Kakanj
  7. HAMZA BRKIĆ, Nur Kakanj
  8. Nikola Perković, TKD Šujica
  9. Nedim Bećar, Taekwondo klub "Bosna"
  10. Osman Osmanbegović, Taekwondo klub "Bosna"
  11. Amar Ljuca, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  12. Dominik Dujmović, Susedgrad sokol
  13. STIPE JURILJ, TK"KONDOR"
  14. ADMIR SUDŽUKA, TKD AKADEMIJA ZEJD
  15. ALEN KOSOVAC, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKM-39

  1. Luciano Bošnjak, HTKD klub HVOJNICA
  2. ADNAN HARAČIĆ, Nur Kakanj
  3. Irhad Rahmanović, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  4. Ismar Korač, Taekwondo klub "Bosna"
  5. Dino Redžepović, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  6. Toni Novaković, FORTECA KORČULA
  7. PETAR VILIPIĆ, TK"KONDOR"
  8. EMIN MISIMOVIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKM-43

  1. FILIP RAIČ, TKDK POSUŠJE
  2. Matej Weber, CroStar
  3. Mateo Vidaković, CroStar
  4. Kadir Ramović, Taekwondo klub "Bosna"
  5. Benjamin Sadiković, tkd klub Centar

MKM-47

  1. TOMISLAV ROMIĆ, TKDK POSUŠJE
  2. Patrik Rimac, Magone
  3. tarik alibegović, Black Belt
  4. ALEM DELIĆ, Nur Kakanj
  5. MAHIR ŠKORIĆ, Nur Kakanj
  6. Ante Mioč, TKD Šujica
  7. Irhad Kapetanović, Taekwondo klub "Bosna"
  8. Velid Kajević, Taekwondo klub "Bosna"
  9. Sanin Podrug, tkd klub Centar
  10. Anes Šarić, Novi Grad Sarajevo
  11. FILIP CELINŠĆAK, Susedgrad sokol
  12. FARUK DELIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKM-51

  1. Đorđe Vujičić, tkd klub "DERVENTA"
  2. Sait Morić, CroStar
  3. Josip Đebro, Taekwondo klub Bugojno
  4. IVAN ŠAPINA, TKD RUGVICA
  5. MUHAMED GANIBEGOVIĆ, Nur Kakanj
  6. Adam Grbavac, Imotski
  7. Nedim Klepo, Taekwondo klub "Bosna"

MKM+51

  1. Luka Bošković, CroStar
  2. KARLO GALIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. David Kovačić, Magone
  4. AMIR ŠKULJ, Nur Kakanj
  5. Alen Konaković, tkd klub Centar
  6. Amar Hidić, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84

MKŽ-24

  1. Greta Kapetanović, HTKD klub HVOJNICA
  2. Lora Miličević, CroStar

MKŽ-27

  1. Sajra Talargić, Taekwondo klub Bugojno
  2. Marija Knežević, HTKD klub HVOJNICA
  3. MINELA SUDŽUKA, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKŽ-30

  1. HELENA KRZNARIĆ, TKD SENJ
  2. Nataša Oroz, HTKD klub HVOJNICA
  3. GABRIJELA Lukač, TKD Šujica

MKŽ-33

  1. Anđela Čečavac, tkd klub "DERVENTA"
  2. Dora Marušić, CroStar
  3. Anja Miladin, CroStar
  4. Antonija Zrno, Magone
  5. Anđelina Brajko, TKD Šujica

MKŽ-36

  1. Ivana Skender, CroStar
  2. Monika Raič, CroStar
  3. Anela Tuka, HTKD klub HVOJNICA
  4. Antonela Krstanovic, TKD Šujica
  5. Helena Kesić, TKD klub ''Kiseljak''
  6. Marsela Šimić, TKD klub ''Kiseljak''

MKŽ-39

  1. Kristina Čečavac, tkd klub "DERVENTA"
  2. Katarina Šarac, Koryo
  3. AMILA ABAZ, Nur Kakanj
  4. Zora Brzović, TKD Šujica
  5. Marija Kunjašić, FORTECA KORČULA

MKŽ-43

  1. Anja Stojković, tkd klub "DERVENTA"
  2. BOŽICA RUKAVINA, TKD SENJ
  3. Ivona Stipić, TKD Šujica
  4. Lucija Mršo, TKD Šujica
  5. Emra Ramović, Taekwondo klub "Bosna"
  6. Iva Šeler, Susedgrad sokol
  7. Laura Kunjašić, FORTECA KORČULA
  8. ANELA SUDŽUKA, TKD AKADEMIJA ZEJD

MKŽ-47

  1. Antonela Cvjetković, HTKD klub HVOJNICA
  2. FATIMA ADEMI, Nur Kakanj
  3. Lamija Durmić, Taekwondo klub "Bosna"

MKŽ-51

  1. MARTINA KARAKAŠ, TKD PLITVICE
  2. Adisa Mušinbegović, Taekwondo klub "Bosna"

MKŽ+51

  1. Doris Begić, CroStar
  2. Marina Lubina, Imotski
  3. Merjem-Badema Dedić, Taekwondo klub "Bosna"
  4. Almina Mušinbegović, Taekwondo klub "Bosna"
  5. DEFINA MISIMOVIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

KM-33

  1. David Cvijanikić, tkd klub "DERVENTA"
  2. Almin Sadiković, Novi Grad Sarajevo
  3. Tarik Abdibegović, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  4. Edin Českin, tkd klub Centar
  5. Amer Gaković, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84

KM-37

  1. Dražen Gibanca, tkd klub "DERVENTA"
  2. MARIN BEGIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. Boris Zarić, tkd klub "DERVENTA"
  4. Sidik Džaja, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  5. Filip Nikolić, Imotski

KM-41

  1. Adem Kopić, Novi Grad Sarajevo
  2. Kristijan Kukić, tkd klub "DERVENTA"

KM-45

  1. Ivan Letica, Koryo
  2. JOSIP PETROVIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  3. SAMED MANDŽUKA, Nur Kakanj
  4. Petar Pašalić, TKD Šujica
  5. Mirza Osmanbegović, Taekwondo klub "Bosna"
  6. Velid Kajević, Taekwondo klub "Bosna"
  7. Dino Blekić, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  8. Emir Ljuca, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84

KM-49

  1. Emir Memišević, Novi Grad Sarajevo
  2. Belmin Osmanbegović, Taekwondo klub "Bosna"
  3. Muhamed Herco, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  4. ANEL DŽAKMIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

KM-53

  1. Nusret Seferović, Koryo
  2. Velid Pidro, Taekwondo klub Bugojno
  3. Andrej Ababović, HTKD klub HVOJNICA
  4. Ali Lihovac, tkd klub Centar
  5. Alem Morić, tkd klub Centar
  6. Emir Kaljanac, Novi Grad Sarajevo
  7. AMER ČAJIIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

KM-57

  1. Jozo Vukadin, Koryo
  2. Jusuf Husić, Taekwondo klub Bugojno
  3. Almin Rahmanović, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  4. Emin Šišić, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  5. Adnan Prašo, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  6. Amel Agović, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  7. Alen Čukurija, Novi Grad Sarajevo
  8. Marin Trogrlić, TKD klub ''Kiseljak''

KM-61

  1. KRISTIAN MILIČEVIĆ, TKDK POSUŠJE
  2. Luka Miličević, CroStar
  3. Samir Selimović, Novi Grad Sarajevo
  4. ARMAN HABUL, TKD AKADEMIJA ZEJD
  5. AJDIN VARMAZ, TKD AKADEMIJA ZEJD

KM-65

  1. Tomo Ćališ, CroStar
  2. Almas Alić, tkd klub Centar

KM+65

  1. Branislav Marković, tkd klub "DERVENTA"
  2. Josip Đevenica, CroStar
  3. MARKO NOVOSEL, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  4. Benan Osmanbegović, Taekwondo klub "Bosna"
  5. Ejub Begović, Taekwondo klub "Bosna"
  6. Armin Madeško, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  7. AID ALIHODŽIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD
  8. Nikola Vidošević, TKD klub ''Kiseljak''

KŽ-29

  1. Kristina Lazarević, tkd klub "DERVENTA"
  2. Marta Šimunović, Imotski

KŽ-33

  1. Milica Karanović, tkd klub "DERVENTA"
  2. Matea Kolovrat, Imotski

KŽ-37

  1. Monika Marić, CroStar
  2. Laura Lubina, Imotski

KŽ-41

  1. IVANA BUDIMIR, TKDK POSUŠJE
  2. IVONA GALIĆ, TKDK POSUŠJE
  3. Irena Oroz, HTKD klub HVOJNICA
  4. Emra Ramović, Taekwondo klub "Bosna"
  5. AIDA ČAJIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

KŽ-44

  1. Kata Krstanovic, TKD Šujica
  2. Ivana Ivanković, CroStar

KŽ-47

  1. Andrea Begić, CroStar
  2. Anica Marinčić, Koryo
  3. Marija Šarac, Koryo
  4. Marija Magdalena Leko, Imotski
  5. Lamija Durmić, Taekwondo klub "Bosna"

KŽ-51

  1. IVA BEŠLIĆ, TKDK POSUŠJE
  2. Gabrijela Skender, CroStar
  3. Ivana Džeko, Magone
  4. Ines Krstanovic, TKD Šujica
  5. Andrea Martinović, FORTECA KORČULA
  6. ENA ŠLJIVO, TKD AKADEMIJA ZEJD
  7. DELILA RAMIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD
  8. IRMA TURKOVIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD
  9. IRMA TURKOVIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

KŽ-55

  1. Lejla Memišević, team "KING"
  2. Ivona Pašalić, TKD Šujica
  3. Anamaria Silić, FORTECA KORČULA
  4. ILDERINA TURKOVIC, TKD AKADEMIJA ZEJD

KŽ-59

  1. Sara Erceg, Magone
  2. Vinka Jurčević, Koryo
  3. Anita Radoš, Koryo
  4. Fatima Dizdarević, team "KING"
  5. ANAMARIA LEBO, TKDK POSUŠJE

KŽ+59

  1. Vlatka Živkušić, CroStar
  2. Jelena Pažin, CroStar
  3. Petra Pažin, CroStar
  4. Ružica Barišić, TKD Šujica
  5. Džejlana Kovačević, Taekwondo klub "Bosna"

JM-45

  1. Mirza Osmanbegović, Taekwondo klub "Bosna"
  2. MARTIN BURIĆ, GACKA - OTOČAC

JM-51

  1. Boris Stanojević, tkd klub "DERVENTA"
  2. DANIJEL PEĆARIĆ, GACKA - OTOČAC
  3. Roko Nikolić, Imotski
  4. Belmin Osmanbegović, Taekwondo klub "Bosna"

JM-55

  1. MLADEN KULIŠ, TK"KONDOR"

JM-59

  1. Boris Stjepanović, tkd klub "DERVENTA"
  2. Marko Bulat, tkd klub "DERVENTA"
  3. Stjepan Grubešić, HTKD klub HVOJNICA
  4. JURE JANDRIJEVIĆ, TK"KONDOR"
  5. Amel Potur, tkd klub Centar
  6. Toni Šegedin, FORTECA KORČULA

JM-63

  1. Boban Majstorović, tkd klub "DERVENTA"
  2. Amel Novalić, Taekwondo klub Bugojno
  3. Almin Kajević, Taekwondo klub "Bosna"
  4. Ismir Bostandžić, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  5. Zlatko Batistić, FORTECA KORČULA
  6. ZLATAN HUSUKIC, TKD AKADEMIJA ZEJD

JM-68

  1. MISLAV MANDURIĆ, TKDK POSUŠJE
  2. TOMISLAV ČAMBER, TKDK POSUŠJE
  3. Tomislav Marijanović, CroStar
  4. Tibor Aničić, CroStar
  5. NIKOLA VRABEC, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  6. Adin Pejković, Taekwondo klub Bugojno
  7. NEDELJKO RITAN, TKD RUGVICA
  8. IVAN MAJNARIĆ, GACKA - OTOČAC
  9. Marko Marković, TKD Šujica
  10. Dzenan Kahrica, tkd klub Centar
  11. Marko Marković, TKD klub ''Kiseljak''

JM-73

  1. Anel Hozić, Taekwondo klub Bugojno
  2. Ivan Gavrić, Taekwondo klub Bugojno
  3. Sabahudin Smajić, team "KING"
  4. Dario Šogorović, tkd klub "DERVENTA"
  5. Nikola Krajina, TKD klub ''Kiseljak''

JM-78

  1. Benjamin Alić, tkd klub Centar
  2. Osman Smječanin, tkd klub Centar
  3. ANTONIO JAŽO, TKDK POSUŠJE

JM+78

  1. Ante Marijanović, CroStar
  2. Belmin Madeško, Taekwondo klub Vogošća-Vučko\'84
  3. Anes Bečirević, tkd klub Centar

JŽ-46

  1. Andrea Begić, CroStar
  2. Magdalena Đurić, tkd klub "DERVENTA"

JŽ-49

  1. Andrea Marinović, CroStar
  2. Helena Daradan, tkd klub "DERVENTA"
  3. ANDREA NIKŠIĆ, GACKA - OTOČAC
  4. Andrea Martinović, FORTECA KORČULA

JŽ-55

  1. Bojana Šavrljuga, tkd klub "DERVENTA"
  2. Merjem Begagić, team "KING"
  3. Andrea Knezović, Imotski
  4. Sanita Podrug, tkd klub Centar

JŽ-59

  1. JOSIPA BUDIMIR, TKDK POSUŠJE

JŽ-68

  1. Vlatka Živkušić, CroStar
  2. Jelena Pažin, CroStar

SM-54

  1. Domagoj Ribar, TKD Karlovac

SM-58

  1. Ibrahim Hukić, HTKD klub HVOJNICA
  2. Toni Šegedin, FORTECA KORČULA

SM-63

  1. Dane Marić, CroStar
  2. Zlatko Batistić, FORTECA KORČULA

SM-68

  1. Ivan Duspara, CroStar
  2. Muhamed Hukić, HTKD klub HVOJNICA
  3. akbar zečević, Black Belt
  4. Boris Knezović, CroStar

SM-74

  1. Pero Pavlović, CroStar
  2. Midhet Đulović, tkd klub "KWON" Donji Vakuf
  3. Boris Epet, TKD Karlovac
  4. Darko Tasovac, FORTECA KORČULA
  5. NERMIN KARAHODŽIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD
  6. MUHAMED KORDIĆ, TKD AKADEMIJA ZEJD

SM-80

  1. PETAR BOBAN, TKDK POSUŠJE
  2. ELDIN PENJO, Nur Kakanj
  3. Dinko Šegedin, FORTECA KORČULA

SM-87

  1. Teo Jergović, CroStar
  2. almir sultanić, Black Belt
  3. EDVIN SMAKA, Nur Kakanj
  4. Luka Medved, TKD Karlovac

SM+87

  1. Damir Šunjić, CroStar
  2. Miran Borić, CroStar

SŽ-46

  1. Maja Stojković, tkd klub "DERVENTA"
  2. Nina P. Dolinšek, Chagi

SŽ-49

  1. Irena Bikić, FORTECA KORČULA

SŽ-53

  1. Mateja Beršinić, TKD Karlovac

SŽ-57

  1. Petra Butala, TKD Karlovac

SŽ-62

  1. Doris Petković, TKD Karlovac
  2. Tajana Klisura, FORTECA KORČULA

SŽ-67

  1. Antonela Mandić, CroStar
  2. Stela Planinić, CroStar

SŽ-73

  1. PETRA ŠAREC, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  2. Anja Draganić, TKD Karlovac

SŽ+73

  1. Klaudia Marić, CroStar
  2. Sandra Pandža, CroStar