Karlovac Open 2011 - borbe

MKM-24

  1. JAKOV KIRILENKO, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  2. Tomas Hron, TKD Lacek
  3. Tadeas Stohwasser, TJ Sokol Hradec Kralove

MKM-27

  1. Hrvoje Grčić, TKD Karlovac
  2. Kerim Omerbegović, Novi Grad Sarajevo
  3. Esad Kraja, Montenegro team
  4. Adam Maskal, Slovak team
  5. BRUNO DEAK, METALAC
  6. ROKO MATIJEVIĆ, METALAC
  7. JAN TODOROVSKI, METALAC
  8. VEDRAN RAIČKOVIĆ, TKD JASTREB
  9. DAN VUČIĆEVIĆ, Osvit
  10. Nikola Lončar, TAE KWON DO KLUB EURO ŠPED

MKM-30

  1. Andrej Lekić, TKD Karlovac
  2. LEONARDO ŠAGUD, TKD RUGVICA
  3. Niko Zoričić, T.K. MAKSIMIR
  4. Dorian Demeter, T.K. MAKSIMIR
  5. MARKO ERJAVAC, FOX
  6. Sadmir Habibović, Novi Grad Sarajevo
  7. Jusuf - Ali Rašidagić, Novi Grad Sarajevo
  8. Jakub Chudomel, TKD Lacek
  9. Robert Krivačić, TKD Karlovac
  10. Patrik Korintus, Slovak team
  11. Jakub Hudak, Slovak team
  12. Michal Matiko, Slovak team
  13. MATIJA ČREP, METALAC
  14. MATEO DEAK, METALAC
  15. Filip Fudurić, Taekwondo klub Duga Resa
  16. Darko Kolar, Taekwondo klub Duga Resa
  17. Marin Vratarić, Taekwondo klub Duga Resa
  18. LUKA LEKO, MASTER
  19. Josip Paušić, OGULIN
  20. BORNA MILOVČIĆ, TK"KONDOR"
  21. DAVID VIDAKOVIĆ, TKD JASTREB
  22. MATEJ HORVAT, TKD JASTREB
  23. FILIP SABLJAKOVIĆ, Osvit
  24. Jurica Matijević, TCZ Ban Keglević

MKM-33

  1. Borna Zlatarić, TKD Karlovac
  2. Dominik Budimirović, TKD Karlovac
  3. Leon Krajačić, TKD Karlovac
  4. Gabriel Briskar, Slovak team
  5. Béla Berei, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  6. Tomislav Sabljak, TKD Karlovac
  7. Kryštof Pikner, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  8. Dario Mikov, DRENOVA RIJEKA
  9. Leo Karović, TKD Rovinj
  10. SAŠA ŠIJAKOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
  11. Nedžad Husić, Novi Grad Sarajevo
  12. Amel Kajević, Bosna Visoko
  13. Patrik Bradac, Slovak team
  14. ROKO BLAŽIĆKO, METALAC
  15. Dominik Kontent, Lokomotiva
  16. MARKO GOLUBIĆ, ORKA AS
  17. BORNA HOGGE, TKD JASTREB
  18. MARKO LIPOVAC, TKD JASTREB
  19. MARTIN SEVER, TKD JASTREB
  20. MATIJA KUNC, TKD JASTREB
  21. Anton Konsin, Galeb
  22. ŽIGA KORPAR, TAEKWONDO KLUB - K B K - MARIBOR
  23. Matic Rakovec, DRAGON
  24. JAN NOVAK, Osvit
  25. Anton Orhanović, FORTECA KORČULA
  26. Luka Arambašić, Čigra
  27. Jan Marijan Kovačević, Čigra

MKM-36

  1. Marko Kovačević, T.K. MAKSIMIR
  2. Ishak Sijamhodžić, Novi Grad Sarajevo
  3. Martin Doubek, TKD Lacek
  4. Emir Raščić, Bosna Visoko
  5. Matej Čelić, TKD Karlovac
  6. Patrik Rački, TKD Karlovac
  7. Rinor Jahja, Montenegro team
  8. Kamil Schreiber, Slovak team
  9. Filip Svec, Slovak team
  10. KARLO PNJAČEK, METALAC
  11. Karlo Franjković, Taekwondo klub Duga Resa
  12. Nikola Vukosavljev, tae kwon do klub elit
  13. KARLO TOMLJENOVIĆ, TKD SENJ
  14. DAVID MLINARIĆ, TKD JASTREB
  15. JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ, TKD JASTREB
  16. MARIO GALIĆ, TKD JASTREB
  17. ANDRO BLAIĆ, TKD JASTREB
  18. RINO MARKOVIĆ, Osvit
  19. DAVID ŠAJNOVIĆ, OSIJEK

MKM-39

  1. Zlatko Conjar, TKD Karlovac
  2. Leo Sabljak, TKD Karlovac
  3. Michael Bis, TJ Sokol Hradec Kralove
  4. BORNA ŠKRLIN - BATINA, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  5. Lovro Luka Matan, TKD Rovinj
  6. LEON ORLIĆ, FOX
  7. Ivan Pavičić, Gračac
  8. Janko Breberina, TKD Karlovac
  9. VIKTOR HORVAT, METALAC
  10. FILIP ANDREIS, METALAC
  11. Tin Katić, Taekwondo klub Duga Resa
  12. Fran Sviličić, Taekwondo klub Duga Resa
  13. MARKO BUDEŠ, MASTER
  14. Nedim Bećar, Bosna Visoko
  15. Patrik Pešov, DRENOVA RIJEKA
  16. Jan Šmelko, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  17. LEON VUKELIĆ, Osvit
  18. Franko Kravar, TCZ Ban Keglević
  19. Tin Filković, TCZ Ban Keglević

MKM-43

  1. Vito Mamula, TKD Karlovac
  2. ERVIN ZAHIROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
  3. Kadir Ramović, Bosna Visoko
  4. MATEO KNEZIĆ, FOX
  5. Oliver Kuko, Slovak team
  6. Matija Brcković, Taekwondo klub Duga Resa
  7. Uwem Alexander, TKD KWON
  8. STEFAN MILOŠEVIĆ, TK"KONDOR"
  9. DANIEL VIDAKOVIĆ, TKD JASTREB
  10. Klemen Heric-Sirotka, DRAGON
  11. PETAR VILIPIĆ, TK"KONDOR"

MKM-47

  1. ANTONIO MAMIĆ, TKD RUGVICA
  2. Roko Colnar, DRENOVA RIJEKA
  3. Ismar Korač, Bosna Visoko
  4. BRUNO CVRTILA, TK"KONDOR"
  5. Karlo Smiljanić, T.K. MAKSIMIR

MKM-51

  1. Aladin Piralić, Novi Grad Sarajevo
  2. Bojan Vladisavljevic, Montenegro team
  3. Josip Ivančević, FORTECA KORČULA
  4. Ivan Grego, FORTECA KORČULA

MKM+51

  1. Ivan Luketić, Taekwondo klub Duga Resa
  2. MIHAEL BAŠIĆ, TAEKWONDO KLUB SAMOBOR - KORYO
  3. Bruno Pintar, Taekwondo klub Prana
  4. Krunoslav Trninić, T.K. MAKSIMIR

MKŽ-24

  1. Jugoslava Berić, tae kwon do klub elit
  2. Terezia Schreiberova, Slovak team
  3. BARBARA MARINOVIĆ, TKD"KNEŽEVI VINOGRADI"

MKŽ-27

  1. Sara Mišljenović, TKD Karlovac
  2. Mirabella Máté, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  3. LARA PETEK, FOX
  4. Veronika Briskarova, Slovak team
  5. Kornelia Dovalova, Slovak team
  6. KATJA BARIĆ, METALAC
  7. STELLA MATIĆ, TKD JASTREB
  8. Pika Šuc, DRAGON
  9. Stella Carl, Čigra

MKŽ-30

  1. Paola Tuškan, TKD Karlovac
  2. Gabriela Briskarova, Slovak team
  3. Michaela Kubíková, Panter Taekwondo CZ
  4. DOROTEA MASNJAK, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  5. Lora Protulipac, TKD Karlovac
  6. Lucija Polović, Taekwondo klub Duga Resa
  7. DORA SUBOTIĆ, TKD JASTREB
  8. EVA REZAR, TKD JASTREB
  9. TENA ŠUSTERIĆ, Osvit
  10. Paola Strašček, Čigra

MKŽ-33

  1. ANTONIA KRAJNOVIĆ, TKD RUGVICA
  2. Kateřina Kotková, Panter Taekwondo CZ
  3. Bosnjak Marie Isabell, SV DJK Kolbermoor s.v.
  4. MARTA JAGUSTOVIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  5. MATEA FUMIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  6. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
  7. Lucija Požar, TKD Karlovac
  8. Ana Erdeljac, TKD Karlovac
  9. NIKA TEPŠIĆ, METALAC
  10. HELENA KRZNARIĆ, TKD SENJ
  11. PAOLA PAP, TKD JASTREB
  12. ALMA ŠAFRO, Osvit
  13. Ema Vrenko, Čigra
  14. Lucija Blažon, Čigra
  15. REA BEDE, OSIJEK
  16. LUCIJA BEDE, OSIJEK
  17. LUCIJA KRAJINOVIĆ, TK"KONDOR"

MKŽ-36

  1. Marijana Bićanić, Gračac
  2. MIA BOŽIČEVIĆ, METALAC
  3. Tena Krznarić, Čigra
  4. Ivana Bosančić, Čigra
  5. HANA MARKOVIĆ, OSIJEK

MKŽ-39

  1. TESA RAJČEVIĆ, FOX
  2. Lejla Koljić, Taekwondo Klub Hankuk
  3. Mihaela Fudurić, Taekwondo klub Duga Resa
  4. Mateja Kasunić, Taekwondo klub Duga Resa
  5. Iva Luketić, Taekwondo klub Duga Resa
  6. LORETA DVORNIĆ, TKD"KNEŽEVI VINOGRADI"
  7. KARLA VUKŠIĆ, TKD JASTREB
  8. LARA MIHOLIĆ, TKD JASTREB
  9. MATEA KALIĆ, TKD JASTREB
  10. ZARA CRNJAC, Osvit
  11. Nika Barić, Čigra

MKŽ-43

  1. Nicol Narančić, DRENOVA RIJEKA
  2. LAURA GLASNOVIĆ, TKD JASTREB
  3. LUCIJA OBROVAC, TKD JASTREB
  4. Amela Nicol Imširević, Čigra

MKŽ-47

  1. Dora Beronić, TKD Karlovac
  2. Ana Klanac, DRENOVA RIJEKA
  3. Adna Borić, Novi Grad Sarajevo
  4. Mia Matijević, Gračac
  5. Tereza Fabianova, TJ Sokol Hradec Kralove
  6. Mateja Horvat, Čigra

MKŽ-51

  1. Danijela Kožul, tae kwon do klub elit
  2. Tara Pajić, TKD Karlovac
  3. ZOE VAGIĆ, TK"KONDOR"
  4. Lucija Pavlek, Čigra

MKŽ+51

  1. Tea Franjković, DRENOVA RIJEKA
  2. Libuše Brambůrková, Panter Taekwondo CZ
  3. Adisa Mušinbegović, Bosna Visoko
  4. IVA KALIĆ, TKD JASTREB

KM-33

  1. Ivan Čavrag, TKD Karlovac
  2. Péter Barta, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  3. Romano Mujkanović, TKD Zagreb
  4. Sebastian Akhlas, TKD Lacek
  5. Krunoslav Stavljenić, TKD Karlovac
  6. Daniel Lefkovits, Slovak team
  7. DAVID BAZJAK, TK"KONDOR"

KM-37

  1. Martiník Patrik, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  2. Pavel Pavlíček, Panter Taekwondo CZ
  3. Mauro Bajrić, TKD Zagreb
  4. Basarab Gabriel, Romanian Taekwondo Association
  5. FILIP BESEDNIK, MASTER
  6. Aljaž Dimič, DRAGON
  7. VITO SPORIŠ, Osvit
  8. Filip Ivković, TAE KWON DO KLUB EURO ŠPED

KM-41

  1. Riccardo Vianello, Accademia Taekwondo Venezia-Mestre
  2. Stipo Delić, TKD Karlovac
  3. DOMINIK BRADIĆ, TKD RUGVICA
  4. Alen Erceg, DRENOVA RIJEKA
  5. Zoran Stevanović, DRENOVA RIJEKA
  6. Tomáš Řehák, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  7. Tomas Cizek, TKD Lacek
  8. David Arapaj, Montenegro team
  9. Zinedin Beqaj, Montenegro team
  10. Dominik Fudurić, Taekwondo klub Duga Resa
  11. Marko Radovanovic, omega-programit
  12. MARKO GREGURIĆ, TKD JASTREB
  13. LOVRO MAVLJA, Osvit
  14. Toni Novaković, FORTECA KORČULA
  15. MAURIZIO MLINAČEK, OSIJEK

KM-45

  1. Hanzel Jakub, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  2. Martiník David, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  3. Domagoj Marković, TKD Karlovac
  4. Sulejman Murati, Montenegro team
  5. Ledda Simone, ASD Centro TKD Olbia
  6. Ellmedin Gjokaj, Montenegro team
  7. Marko Uksanovic, Montenegro team
  8. Jozef Holcz, Slovak team
  9. Anton Sokolić, DRENOVA RIJEKA
  10. Dino Prelog, ZELINGRAD

KM-49

  1. Vanja Kosanović, TKD Karlovac
  2. Nenad Stevanović, DRENOVA RIJEKA
  3. Marin Vidaković Lipovac, DRENOVA RIJEKA
  4. Mikuláš Novotný, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  5. Josef Med, TKD Lacek
  6. Adem Krupić, Novi Grad Sarajevo
  7. PASKAL LETONJA, TKD TEMPO
  8. Velid Kajević, Bosna Visoko
  9. Pavel Martianov, Panter Taekwondo CZ
  10. Dzenan Gjokaj, Montenegro team
  11. Mario Mehmeti, TKD KWON
  12. KREŠIMIR ĆOSIĆ, TKD JASTREB
  13. JOSIP VLADISAVLJEVIĆ, TKD JASTREB
  14. Luka Karažija, DRAGON

KM-53

  1. Smejkal Tomáš, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  2. Vladimir Ciorba, Accademia Taekwondo Venezia-Mestre
  3. Giovanni Franceschini, Accademia Taekwondo Venezia-Mestre
  4. IVAN ŠAPINA, TKD RUGVICA
  5. Ivan Sokolić, DRENOVA RIJEKA
  6. Petr Augusta, Panter Taekwondo CZ
  7. Cano Andrea, ASD Centro TKD Olbia
  8. NIKO POPOVIĆ, TKD JASTREB
  9. JAN KOLIĆ, Osvit

KM-57

  1. Dostál Daniel, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  2. Marco Marcaggi, Accademia Taekwondo Venezia-Mestre
  3. MARIO ZEKIĆ, TKD RUGVICA
  4. Mersudin Kurti, Montenegro team

KM-61

  1. Tomislav Mudrinić, DRENOVA RIJEKA
  2. Dino Bana, TKD Rovinj
  3. Samir Selimovic, Novi Grad Sarajevo
  4. Leo Katić, Taekwondo klub Duga Resa

KM-65

  1. Matej Ivanac, OGULIN

KM+65

  1. IVICA DUJAK, TKD RUGVICA
  2. IVAN PRANJIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  3. ANTO TOMIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  4. ANTONIO MARINOVIĆ, TKD"KNEŽEVI VINOGRADI"

KŽ-33

  1. NIKOLINA MAJIĆ, TKD RUGVICA
  2. LANA RAJČEVIĆ, FOX
  3. Nuri Kanaqi, Montenegro team
  4. Barbora Schreiberova, Slovak team
  5. JOSIPA JURKOVIĆ, MASTER
  6. PETRA LADIŠIĆ, ORKA AS
  7. DIJANA BIZJAK, Osvit
  8. Jelena Berić, tae kwon do klub elit

KŽ-37

  1. Lorena Protulipac, TKD Karlovac
  2. Dominika Hronova, TKD Lacek
  3. Amina Kanacevic, Montenegro team
  4. Tanja Bosiljevac, Taekwondo klub Duga Resa
  5. LAURA ZAHIROVIĆ, OSIJEK

KŽ-41

  1. Nina Protulipac, TKD Karlovac
  2. Dominika Hronová, TKD Lacek
  3. Emra Ramović, Bosna Visoko
  4. Marija Kunjašić, FORTECA KORČULA
  5. SARA GELENČER, Osvit

KŽ-44

  1. Veronika Petković, TKD Karlovac
  2. Ardiana Karamanaga, Montenegro team
  3. Suzana Komšić, TKD Karlovac
  4. Marija Vučetić, TAE KWON DO KLUB EURO ŠPED
  5. MIA EDL, OSIJEK

KŽ-47

  1. Petra Tuškan, TKD Karlovac
  2. Ana Erceg, DRENOVA RIJEKA
  3. Denisa Kameníková, Panter Taekwondo CZ
  4. Magdalena Slavíková, TKD Lacek
  5. BOŽICA RUKAVINA, TKD SENJ
  6. TEODORA RENDULIĆ, Osvit
  7. KATARINA MARIĆ, Osvit

KŽ-51

  1. Lamija Durmić, Bosna Visoko
  2. Patricija Ivanagić, Gračac
  3. Nikolina Krpan, Gračac
  4. Terezia Pavkova, Slovak team
  5. Ivona Vuković, Taekwondo klub Duga Resa
  6. Maša Lemajić, DRAGON
  7. ELENA DIZDAR, Osvit
  8. DORA GRADEČAK, Osvit
  9. Marija Perišić, TAE KWON DO KLUB EURO ŠPED

KŽ-55

  1. Veronika Nedvedova, TKD Lacek
  2. Anja Skupnjak A, Montenegro team
  3. ANA MARIJA DOMITROVIĆ, Osvit
  4. Anamaria Silić, FORTECA KORČULA

KŽ-59

  1. Kristina Mance, TKD Karlovac
  2. Paula Lekić, TKD Karlovac

KŽ+59

  1. emma zec, KUKKIWON-Luxembourg
  2. Selena Franjić, TKD Karlovac
  3. Tanja Ivanović, TKD Karlovac
  4. Almina Mušinbegović, Bosna Visoko
  5. Džejlana Kovačević, Bosna Visoko
  6. Ivana Šantić, TKD KWON
  7. Jelena Detić, TKD Dan-Gun
  8. Ivana Pačar, Čigra
  9. TENA MARJANOVIĆ, OSIJEK

JM-45

  1. YAACOV GUTKIN, Or Team -Ahi yehuda
  2. Rifet Alešević, Novi Grad Sarajevo
  3. Mirza Osmanbegović, Bosna Visoko
  4. Josip Mahovlić, Taekwondo klub Prana

JM-48

  1. Lubos Slivka, Slovak team
  2. Ivan Škripelj, TKD Karlovac

JM-51

  1. Martin Mihely, Slovak team
  2. Mirko Triglia, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  3. Viktor Dávid Tari, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  4. Marko Vuković, TKD Karlovac
  5. Artan Fici, Montenegro team

JM-55

  1. ITTAI SHALEV, Or Team -Ahi yehuda
  2. Zelený Eduard, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  3. Doppiu Riccardo, ASD Centro TKD Olbia
  4. Luka Vuković, TKD Karlovac

JM-59

  1. Filip Pazderník, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  2. Almir Pehlivanović, Novi Grad Sarajevo
  3. Lazar Rasovic, Montenegro team

JM-63

  1. Andrea Semir Zane, Accademia Taekwondo Venezia-Mestre
  2. András Szabó, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  3. Nicolo' Pavanetto, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  4. Antonio Levak, DRENOVA RIJEKA
  5. Tomáš Hrala, Panter Taekwondo CZ
  6. MARKO NOVOSEL, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  7. Richard Stočes, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  8. Omerovic Armin, Montenegro team

JM-68

  1. NIKOLA VRABEC, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  2. Jan Starove, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  3. Aleksandar Škrbić, tae kwon do klub elit
  4. Ernand Djozovic, Montenegro team
  5. Adrian Angyal, Slovak team
  6. MARIO CHICHES, MASTER
  7. RENE VOGLAR, TAEKWONDO KLUB - K B K - MARIBOR

JM-73

  1. Jakub Skorepa, TKD Lacek
  2. Nikolle Gojcaj, Montenegro team
  3. Erwin Sijarto, DRENOVA RIJEKA
  4. GINO HRUSTIĆ, TKD RUGVICA

JM-78

  1. Jan Kůla, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  2. VALENT KRUNEK, TAEKWONDO KLUB SAMOBOR - KORYO

JM+78

  1. LUKA MAVRAČIĆ, TAEKWONDO KLUB SAMOBOR - KORYO

JŽ-42

  1. Dalia Mladenović, TKD Karlovac

JŽ-46

  1. Viktoria Kristofova, Slovak team

JŽ-52

  1. Nekoksová Aneta, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  2. Zuzana Papcunova, Slovak team

JŽ-55

  1. Libuse Medova, TKD Lacek
  2. Katarina Vesovic, Montenegro team
  3. MAJA AGATIĆ, MASTER

JŽ-59

  1. Tereza Schindlerova, TKD Lacek
  2. Roberta Lebovska, Slovak team
  3. ELENA MAVRAČIĆ, TAEKWONDO KLUB SAMOBOR - KORYO
  4. Tea Car, TKD Dan-Gun
  5. LEA BOŠNJAK, TAEKWONDO KLUB SAMOBOR - KORYO

JŽ-63

  1. christine schmit, KUKKIWON-Luxembourg
  2. Antonela Pausić, TKD Karlovac
  3. Lenka Volencová, Panter Taekwondo CZ

JŽ-68

  1. lucie schackmann, KUKKIWON-Luxembourg
  2. Marina Vuljanić, TKD Karlovac
  3. Andjela Popovic, Montenegro team

JŽ+68

  1. Marija Vukošić, TKD Karlovac
  2. Matea Mendek, TKD Karlovac
  3. Kateřina Čubová, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  4. Ana Bajić, tae kwon do klub elit

SM-58

  1. GUY SHIMON, Or Team -Ahi yehuda
  2. Zsolt Török, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  3. Silvio Pakšec, TKD Karlovac
  4. Robert Seručar, Taekwondo Klub Hankuk

SM-68

  1. Sebastiano Vannini, Accademia Taekwondo Venezia-Mestre
  2. Gergő Máté, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  3. Boris Epet, TKD Karlovac
  4. Mario Špoljar, T.K. MAKSIMIR
  5. Viktor Jankovsky, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  6. Pavel Pospíšek, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  7. HRVOJE CAR, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  8. Sanel Čordić, Novi Grad Sarajevo
  9. Nikola Raicevic, Montenegro team
  10. Milo Jankovic, Montenegro team
  11. Vlado Stanisic, Montenegro team
  12. Tomas Potocky, Slovak team
  13. Martin Suchy, Slovak team
  14. MARKO BAKŠIĆ, TAEKWONDO KLUB SAMOBOR - KORYO
  15. Zdenko Itrić, Taekwondo klub Prana
  16. Matija Nežić, Lokomotiva

SM-80

  1. Dino Alija, TKD Karlovac
  2. Josef Petruska, TJ Sokol Hradec Kralove
  3. Ondrej Skrbek, TJ Sokol Hradec Kralove
  4. Peter Brelih, Taekwondo Klub Hankuk
  5. Budimir Krivokuća, Beograd
  6. Marko Bitanga, T.K. MAKSIMIR
  7. Balsa Radunovic, Montenegro team
  8. Mislav Zidar, Lokomotiva

SM+80

  1. Fabio Prizzon, Accademia Taekwondo Venezia-Mestre
  2. Gornic Catalin, Romanian Taekwondo Association
  3. Dominik Urich, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  4. Jakub Šťastný, SK COBRA DOJANG PRAGUE
  5. Boban Vesovic, Montenegro team
  6. Tomislav Stanić, Lokomotiva
  7. MIHAEL ŠIMON, TKD"KNEŽEVI VINOGRADI"

SŽ-49

  1. MOR OFER, Or Team -Ahi yehuda
  2. Ivana Petković, TKD Karlovac
  3. Jovana Petrović, Beograd
  4. Vladana Stanisic, Montenegro team
  5. Snježana Linta, Taekwondo klub Prana
  6. Irena Bikić, FORTECA KORČULA

SŽ-57

  1. Petra Butala, TKD Karlovac
  2. Sladjana Raicevic, Montenegro team
  3. Radaković Đurđa, Gračac

SŽ-67

  1. MORAN ROZENBERG, Or Team -Ahi yehuda
  2. Doris Petković, TKD Karlovac
  3. Svetlana Filipović, Beograd
  4. MARIJA ŠANTIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  5. Jelena Krstonijevic, Montenegro team

SŽ+67

  1. Ana Bajić, tae kwon do klub elit
  2. Nikolina Becanovic, Montenegro team

MOAM-21

  1. Sandro Tuškan, TKD Karlovac
  2. Kerim Čukurija, Novi Grad Sarajevo
  3. Jakov Golubić, Gračac
  4. TARIK BEŠIĆ, St kwan
  5. FILIP ZAHIROVIĆ, OSIJEK

MOAM-24

  1. ABED EL RAHMAN NAIROUKH, Or Team -Ahi yehuda
  2. BRUNO ŠKRLIN - BATINA, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  3. Nikola Brnardić, TKD Karlovac
  4. David Pejazić, TKD Karlovac
  5. Luka Eremić, TKD Karlovac
  6. Marko Palecko, Slovak team
  7. HRVOJE MILOVČIĆ, TK"KONDOR"
  8. MARKO ŠIMON, TKD"KNEŽEVI VINOGRADI"
  9. Mislav Pečko, TCZ Ban Keglević
  10. Luka Ilić, TCZ Ban Keglević

MOAM-27

  1. Mario Bezjak, TKD Karlovac
  2. Deni Memić, Novi Grad Sarajevo
  3. Franko Ribić, TKD Karlovac
  4. Fran Kečkeš, TKD Karlovac
  5. Richard Briskar, Slovak team
  6. Jakub Penkert, Slovak team
  7. Roko Blašković, Taekwondo klub Duga Resa
  8. Niko Polović, Taekwondo klub Duga Resa
  9. Karlo Prpić, Taekwondo klub Duga Resa
  10. FRAN VRBANAC, TKD JASTREB
  11. JAN KUZMAN, TKD JASTREB
  12. Matěj Šmelko, Sk taekwondo Scorpions Olomouc
  13. Martin Premar, TCZ Ban Keglević

MOAM-30

  1. Dino Pušić, Taekwondo klub Duga Resa
  2. IVAN GARAC, St kwan
  3. LUKA LIPOVAC, TKD JASTREB

MOAM-33

  1. Vinko Crnković, TKD Karlovac
  2. Danijel Bešlić, TKD Karlovac

MOAM-36

  1. Vlado Goršić, TKD Karlovac
  2. Mateo Biluš, TKD Zagreb
  3. MATKO STIPANIČEV, TKD JASTREB
  4. TOMAŽ MOČN IK, TAEKWONDO KLUB - K B K - MARIBOR

MOAM+39

  1. Domagoj Kovačić, TKD Karlovac
  2. Péter Juhos, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  3. Leo Perković, TKD Karlovac
  4. Ante Mišetić, T.K. MAKSIMIR

MOAŽ-21

  1. ANTONIJA STANOJEVIĆ, TKD"KNEŽEVI VINOGRADI"
  2. Hana Doria Zajec, TKD Dan-Gun
  3. Andrea Miljak, TKD Karlovac

MOAŽ-24

  1. Lana Golub, TKD Karlovac
  2. Veronika Sović, T.K. MAKSIMIR
  3. Maris LJubek, T.K. MAKSIMIR
  4. TIA SLOVENC, METALAC
  5. LIDIJA OBROVAC, TKD JASTREB
  6. Živa Šuc, DRAGON
  7. Ivona Strašček, Čigra

MOAŽ-27

  1. MARIJA RADIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  2. Edina Kraja, Montenegro team
  3. Mirna Štambuk, TKD Karlovac
  4. Marie Martínková, TKD Lacek
  5. MIA BIKIĆ, St kwan

MOAŽ-30

  1. Mia Mamula, TKD Karlovac
  2. KARLA HOGGE, TKD JASTREB
  3. KARLA KIRIN, TKD JASTREB

MOAŽ-33

  1. Donatela Hrastov, TKD Karlovac
  2. Sara Eremić, TKD Karlovac
  3. MIA VEKIĆ, TKD JASTREB
  4. TENA PETRA MIRKOVIĆ, TK"KONDOR"

MOAŽ-36

  1. SARA BOROJA, TAEKWONDO KLUB - K B K - MARIBOR

MOAŽ+39

  1. Ema Lončarić, TKD Karlovac
  2. Maja Dumenčić, TKD Karlovac

MOBM-16

  1. Andrej Tuškan, TKD Karlovac
  2. Jan Latković, TKD Karlovac

MOBM-18

  1. Maks Rakočević, TKD Karlovac
  2. Alan Antičić, TKD Karlovac

MOBM-20

  1. Neno Breberina, TKD Karlovac
  2. Patrik Pilipović, TKD Karlovac
  3. Jan FLEGAR, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  4. Arijan Malić, Novi Grad Sarajevo
  5. Mihovil Šavor Radičević, TKD Karlovac

MOBM-22

  1. Leo Bonjeković, TKD Karlovac
  2. Anes Borić, Novi Grad Sarajevo
  3. Bastijan Antolovič, Taekwondo Klub Hankuk

MOBM-24

  1. Dominik Stipetić, TKD Karlovac
  2. Fran Tretinjak, TCZ Ban Keglević

MOBM-26

  1. Benedek Juhos, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  2. LIN KOVAČIČ, TAEKWONDO KLUB - K B K - MARIBOR

MOBM-28

  1. NIKO KIPČIĆ- ŠUTA, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  2. Domagoj Pavlek, Čigra

MOBŽ-16

  1. Sajra Kajević, Bosna Visoko

MOBŽ-18

  1. Hana Željković, TKD Karlovac
  2. Marija Knežević, T.K. MAKSIMIR

MOBŽ-20

  1. Lara Horvatić, TKD Karlovac

MOBŽ-22

  1. DORA TROHA, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  2. ANAMARIJA BIKIĆ, St kwan

MOBŽ-24

  1. Adna Koljić, Taekwondo Klub Hankuk
  2. Lana Kovačević, Čigra

MOBŽ-28

  1. NICOL FUMIĆ, TAEKWONDO KLUB BISTRA
  2. Lea Čosić, TCZ Ban Keglević

Karlovac Open 2011 - forme

KA-1

  1. TURČIN FILIP, MAGONE
  2. Jakub Hudak, Slovak team
  3. Niko Zoričić, T.K. MAKSIMIR
  4. Jakub Chudomel, TKD Lacek
  5. DAVID TENŠEK, MASTER
  6. Esad Kraja, Taekwondo klub Ulcinj
  7. Jure Kordić, FORTECA KORČULA
  8. Anton Orhanović, FORTECA KORČULA
  9. Ivan Grego, FORTECA KORČULA

KA-2

  1. Mario Bezjak, TKD Karlovac
  2. Patrik Bradac, Slovak team
  3. Rinor Jahja, Taekwondo klub Ulcinj
  4. Luka DREMPETIĆ, Susedgrad Sokol

KA-3

  1. MATIJAŠ DAMMIAN, MAGONE
  2. Marko Kovačević, T.K. MAKSIMIR
  3. Martin Doubek, TKD Lacek
  4. KRISTIAN PAVLIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
  5. Marko Jagustović, TKD Zaprešić
  6. Bojan Vladisavljevic, Taekwondo klub Ulcinj
  7. Sulejman Murati, Taekwondo klub Ulcinj
  8. Luka Jazić, TKD Dan-Gun
  9. Josip Ivančević, FORTECA KORČULA

KA-4

  1. MATIJAŠ EMANUEL, MAGONE
  2. LUKA SVAGUŠA, TKD RUGVICA
  3. David Svec, Slovak team
  4. VALENTINO PRĐUN, MASTER
  5. MANUEL VIDIĆ, MASTER
  6. Ivan Čubrić, TKD Zaprešić
  7. Jacques Kolenc, Taekwondo Klub Hankuk
  8. Mersudin Kurti, Taekwondo klub Ulcinj
  9. Dino Prelog, ZELINGRAD
  10. Toni Novaković, FORTECA KORČULA

KA-5

  1. Borna Zlatarić, TKD Karlovac
  2. Boris Galinec, T.K. MAKSIMIR
  3. VALENTIN PERIĆ, TKD JASTREB
  4. Borna Pečko, TCZ Ban Keglević

KB-1

  1. Terezia Schreiberova, Slovak team
  2. Veronika Briskarova, Slovak team
  3. Rea Pintar, T.K. MAKSIMIR
  4. Matea Vukadinović, T.K. MAKSIMIR
  5. MARINA NAĐ, Lekenik
  6. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
  7. DARIA TENŠEK, MASTER
  8. Petra Hercigonja, TKD Zaprešić
  9. Amina Kanaqi, Taekwondo klub Ulcinj
  10. Lucija Jazić, TKD Dan-Gun

KB-2

  1. Gabriela Briskarova, Slovak team
  2. Nuri Kanaqi, Taekwondo klub Ulcinj
  3. Leonarda Danielle Macešan, Susedgrad Sokol

KB-3

  1. Petra Tuškan, TKD Karlovac
  2. Kornelia Dovalova, Slovak team
  3. NATALI HLAČA, GROBNIK-ČAVLE
  4. IVANA BOCKA, GROBNIK-ČAVLE
  5. Ana Maria Kartelo, TKD Zaprešić
  6. Martina Hercigonja, TKD Zaprešić
  7. Tihana Lazić, TKD Zaprešić
  8. Ardiana Karamanaga, Taekwondo klub Ulcinj
  9. Sara Bruna Zajec, TKD Dan-Gun

KB-4

  1. Barbora Schreiberova, Slovak team
  2. Barbara Kovačević, T.K. MAKSIMIR
  3. Andrea Gregurec, TKD Zaprešić
  4. Jelena Horvat, TKD Zaprešić
  5. Arijana Marija Matić, TKD Zaprešić
  6. Barbara Radanović, TKD Zaprešić
  7. Medina Kanaqi, Taekwondo klub Ulcinj
  8. ZOE VAGIĆ, TK"KONDOR"
  9. NIKOLINA CAPAN, TKD JASTREB
  10. MARTINA ĆOSIĆ, TKD JASTREB
  11. Marija Kunjašić, FORTECA KORČULA

KB-5

  1. Klaudija Čujko, TKD Zaprešić
  2. REA BEDE, OSIJEK
  3. HANA MARKOVIĆ, OSIJEK
  4. LAURA ZAHIROVIĆ, OSIJEK

K-KA

  1. Mirko Triglia, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  2. Irene De Tullio, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  3. Andrea Todorovic, Galeb
  4. Bojan Todorovic, Galeb
  5. Krešimir Crnčec, TKD Dan-Gun
  6. Lucia Roglić, TKD Dan-Gun

JA-1

  1. BRUNO ZANIĆ, MASTER
  2. Artan Fici, Taekwondo klub Ulcinj

JA-2

  1. JURKIĆ ANTO, MAGONE
  2. Samuel Penxa, Slovak team
  3. Adrian Angyal, Slovak team
  4. Tomislav Mutak, T.K. MAKSIMIR
  5. DARKO LUKAČEVIĆ, Lekenik
  6. FRANJO MUTAPČIJA, Lekenik
  7. tin skender, MASTER
  8. FILIP ČUHNIL, MASTER
  9. DINO ZANIĆ, MASTER
  10. Filip Šindler, ZELINGRAD
  11. Marino Filipović, Susedgrad Sokol

JA-3

  1. Mirko Triglia, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  2. Marko Strusa, TKD Karlovac
  3. András Szabó, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
  4. Miloš Petković, Beograd
  5. SANDRO CAPAR, Lekenik
  6. Krešimir Crnčec, TKD Dan-Gun

JB-1

  1. Veronika Lefkovitsova, Slovak team
  2. VALENTINA ŠANOVIĆ, Lekenik
  3. VERONIKA HORJAK, TKD JASTREB
  4. Tea Car, TKD Dan-Gun

JB-2

  1. ĐURINIĆ LAURA, MAGONE
  2. Kristina Kokoskova, Slovak team
  3. Terezia Pavkova, Slovak team
  4. Roberta Lebovska, Slovak team
  5. MATEJA DUŠEK, MASTER
  6. VLATKA MEDIĆ, TKD JASTREB
  7. Marina Bilonić, TKD Dan-Gun
  8. Marcela Dumančić, TKD Dan-Gun

JB-3

  1. Irene De Tullio, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  2. Matea Uremović, TKD Zaprešić
  3. NIVES KERNER, TKD JASTREB
  4. Nina Petkovic, Galeb
  5. Valeria Spudić, TKD Dan-Gun
  6. Lucia Roglić, TKD Dan-Gun
  7. Jelena Detić, TKD Dan-Gun

SA-1

  1. Zdravko Ferenčina, TKD Karlovac
  2. Ivan Ćuk, TKD Karlovac
  3. Ivan Lukić, Šabac
  4. Luka Holovka, FORTECA KORČULA

SA-2

  1. Alexandru Vrabie, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  2. Stanislav Duplinsky, Slovak team
  3. Fabian Frank, TKD Center Stuttgart e.V.
  4. Andrija Pavlinić, T.K. MAKSIMIR
  5. Borna Paulik, T.K. MAKSIMIR
  6. Ivan Kaić, T.K. MAKSIMIR
  7. Nebojša Anđelković, NAISUS
  8. Darko Tasovac, FORTECA KORČULA

SA-3

  1. Gabriel Hiczer, Slovak team
  2. Dirk Meier, TKD Center Stuttgart e.V.
  3. Fikret Dushku, Taekwondo klub Ulcinj

SB-1

  1. FUČEK MARIJAN, MAGONE
  2. Nikola Maričić, T.K. MAKSIMIR
  3. Cervo Gaspare, ASD Centro TKD Olbia
  4. Tiurean Ioan, Romanian Taekwondo Association
  5. Bojan Todorovic, Galeb
  6. Charlie Mesarov, TKD Dan-Gun

SB-2

  1. Sabrina Fontanella, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  2. BELOŠEVIĆ SUNČICA, MAGONE

SB-3

  1. Andrea Todorovic, Galeb

MA-1

  1. Cinzia Albertin, A.S.D. Centro Taekwondo Alessandria
  2. Irena Bikić, FORTECA KORČULA

MA-2

  1. Mila Radovanović, Šabac