7. Kondor Open 2012.

MKM-27

  1. Hrvoje Milovčić, KONDOR
  2. Marko Kristof, Tk Pantera
  3. Josip Teskera, Knin
  4. Noa Ruk, Medvedgrad

MKM-30

  1. Vito Jelic, Tk Pantera
  2. Blašković Roko, Taekwondo klub "Duga Resa"
  3. FABIO PIRŠLJIN, GACKA
  4. Hrvoje Grcic, TKD Karlovac
  5. Karlo Martinčević, KONDOR

MKM-33

  1. DOMINIK GREIFENSTEIN, TK ''SAJNAMI''
  2. Mike Bencarić, RADNIK
  3. Ante Rončević, KONDOR
  4. Andro Pleskalt, Medvedgrad
  5. Josip Paušić, Ogulin
  6. Filip Lovrić, Velika Gorica

MKM-36

  1. Borna Strucic, Tk Pantera
  2. Fran Ruk, Medvedgrad
  3. Antonio Cvetković, Velika Gorica
  4. DAVID ŠEBALJ, BRINJE

MKM-39

  1. Ziko Simeunovic, Sokolbn
  2. Mihael Žagar, RADNIK
  3. Antun Viman, Medvedgrad
  4. STJEPAN JUROŠ, Metalac

MKM-43

  1. Ante Stanković, KONDOR
  2. MATEJ ĆOSIĆ, TK ''SAJNAMI''
  3. FRAN TOMIĆ, Metalac

MKM-47

  1. Katić Tin, Taekwondo klub "Duga Resa"
  2. Josip Viman, Medvedgrad

MKM-51

  1. Karlo Katona, KONDOR

MKM+51

  1. Danijel Vidaković, TKD CONTRA
  2. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, TK SUŠAK
  3. Karlo Drašković, Taekwondo klub brod

MKŽ-24

  1. Nika Kolarek, Tk Pantera

MKŽ-27

  1. NIKOLINA CAFUK, TKD HWARANG IVANEC

MKŽ-30

  1. Stella Pinjuh, Knin
  2. MARTINA BEGONJA, TK ''SAJNAMI''
  3. Mia Pljevaljcic, Sokolbn
  4. Laura Videk, Tk Pantera
  5. Silvija Jovic, Tk Pantera
  6. Leonarda Šipušić, Velika Gorica

MKŽ-33

  1. GABRIELA GAČIĆ, TK ''SAJNAMI''
  2. Ena Veverec, Tkd Jakovlje
  3. Polović Lucija, Taekwondo klub "Duga Resa"
  4. NIKOLINA KARAKAŠ, TKD PLITVICE
  5. Iris Dinković, Medvedgrad

MKŽ-36

  1. ANA ĐORDIĆ, TK ''SAJNAMI''
  2. Viktorija Besednik, Tk Pantera
  3. LEA KOSOVEC, DUBRAVA
  4. Nika Klepac, Medvedgrad
  5. Maella Sabljak, Velika Gorica
  6. MIHAELA BOLJEŠIĆ, BRINJE
  7. MARA FILIPOVIĆ, Metalac

MKŽ-39

  1. NINA MARIN, Metalac
  2. ANA-MARIJA ŽALAC, GACKA

MKŽ-43

  1. Aleksandra Rozina, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  2. Lea Banožić, KONDOR
  3. Nina Mikulin, Velika Gorica

MKŽ-47

  1. LAURA GLASNOVIĆ, TKD JASTREB
  2. Ana Kučinić, Ogulin
  3. Mateja Horvat, Čigra

MKŽ+51

  1. KATJA JAKUŠ, Metalac
  2. NIKA MALEC, DUBRAVA
  3. NIKA PRPIĆ, GACKA
  4. Lucija Medarić, Velika Gorica

MKM1-24

  1. STJEPAN MATOKANOVIĆ, TK VUKOVI

MKM1-27

  1. Marko Martinović, Knin
  2. Lovro Nevjestic, Tk Pantera
  3. Karlo Marinković, TK DAN-GUN CROATIA
  4. Luka Novak, TK DAN-GUN CROATIA
  5. Rok Motaln, taekwondo jitae maribor

MKM1-30

  1. JAN TODOROVSKI, Metalac
  2. MARIN MAĆEŠIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
  3. DORIAN ČURČIĆ, TK VUKOVI
  4. Zarić Aleksandar, Orient
  5. Nikola Brnardic, TKD Karlovac
  6. Branimir Kuveždić, OTOK

MKM1-33

  1. IVAN KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
  2. MARKO ERJAVAC, FOX
  3. MATIJA ČREP, Metalac
  4. ROKO MATIJEVIĆ, Metalac
  5. Igor Kapustić, TK DAN-GUN CROATIA
  6. Luka Dumanić, TK DAN-GUN CROATIA
  7. Zvonko Baričević, Knin
  8. MAX ĐOKIĆ, Metalac
  9. LUKA KRIŽIĆ, Metalac
  10. ISMET OMEROVIČ, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  11. NEMANJA VASIČ, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  12. FRANKO POLLAK, OSIJEK

MKM1-36

  1. LUKA PETRUŠIĆ, RUGVICA
  2. Matija Ivšić, TK DAN-GUN CROATIA
  3. LEON PAKRAČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
  4. Luka Prelog, T.K. ZELINGRAD
  5. Karlo Perički, Tkd Plamen
  6. Jure Tozon, Taekwondo klub KANG
  7. Urh Oven, Taekwondo klub KANG
  8. LUKA ŠTREK, TK BISTRA
  9. VITO MARIČIĆ, Susedgrad Sokol

MKM1-39

  1. PETAR VRANEKOVIĆ, TK SUŠAK
  2. ROKO BLAŽIĆKO, Metalac
  3. MATEJ NIKOLIĆ, Metalac
  4. LUKA MESEC, TK VUKOVI
  5. Matija Zagorec, T.K. ZELINGRAD
  6. Borna Forčić, T.K. ZELINGRAD
  7. JAKA KECELJ, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  8. PATRIK PAVLEKOVIĆ, Metalac
  9. Luka Arambašić, Čigra

MKM1-43

  1. DORIAN LELAS, Metalac
  2. TEO PINTARIĆ, Metalac
  3. FILIP ANDREIS, Metalac
  4. VID BAN, Metalac
  5. Mateo Kuveždić, OTOK
  6. DENIS BAKUNIĆ, OSIJEK

MKM1-47

  1. ARIAN TELAKU, TK SUŠAK
  2. Jure Pajk, Taekwondo klub KANG

MKM1-51

  1. Dino Prelog, T.K. ZELINGRAD
  2. Josip Pentavec, T.K. ZELINGRAD

MKM1+51

  1. Marin Sinčić, Orion

MKŽ1-24

  1. Hana Doria Zajec, TK DAN-GUN CROATIA

MKŽ1-27

  1. LARA PETEK, FOX
  2. Lea Bogunović, Novi Zagreb
  3. Iva Antunović, Novi Zagreb
  4. TIA SLOVENC, Metalac
  5. LORENA ŽGELA, Metalac

MKŽ1-30

  1. KATJA BARIĆ, Metalac
  2. Matea Marinković, TK DAN-GUN CROATIA
  3. Inja Meić, TK DAN-GUN CROATIA
  4. LORA ĐURIĆ, TK VUKOVI
  5. MARIJA RADIĆ, TK BISTRA
  6. ANA MUHEK, TK BISTRA

MKŽ1-33

  1. Sara Loncar, Tk Pantera
  2. Dora Perić, T.K. MAKSIMIR
  3. Helena Hundić, T.K. MAKSIMIR
  4. TARA NIKOLIĆ, TAEKWONDO KLUB " VARAŽDIN "
  5. JANA DRVIŠ, TK BISTRA
  6. EMA MIDZAN, TK BISTRA

MKŽ1-36

  1. Lara Cvjetko, Novi Zagreb
  2. AJDA ZDEŠAR, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  3. Antonela Abramović, OTOK
  4. REA MINKOVIĆ, TK BISTRA

MKŽ1-39

  1. MARA MARŽIĆ, TK SUŠAK
  2. TESA RAJČEVIĆ, FOX
  3. MIA BOŽIČEVIĆ, Metalac
  4. Petra Turudić, Vrlika
  5. MATEA FUMIĆ, TK BISTRA
  6. LUCIJA BEDE, OSIJEK

MKŽ1-43

  1. NENSI DENONA, TK SUŠAK
  2. Lina Dragojlovic Segvic, Tk Pantera
  3. Nika Kranjec, T.K. ZELINGRAD
  4. Mirna Miljević, OTOK
  5. MATEJA ŠUVAK, OSIJEK
  6. Amela Nicol Imširović, Čigra
  7. Nika Barić, Čigra

MKŽ1+51

  1. LARA ZANOŠKAR, TK SUŠAK
  2. Doris Begić, 'Cro Star' Mostar

KM-33

  1. Borna Milovčić, KONDOR
  2. FILIP PAVIĆ, RUGVICA
  3. VEDRAN RAIČKOVIĆ, TKD JASTREB
  4. Tin Božić, Orion

KM-37

  1. MATEO MARIĆ, DUBRAVA
  2. TOMISLAV IVANKOVIĆ, DUBRAVA
  3. DEAN KRBAVAC, TK SUŠAK
  4. MARKO LIPOVAC, TKD JASTREB
  5. Benjamin Mujkić, Taekwondo klub brod
  6. MARKO GOLUBIĆ, ORKA AS
  7. Dominik Srbljinović, RADNIK
  8. JOSIP SKENDER, TAEKWONDO KLUB " VARAŽDIN "
  9. FILIP JELOŠEK, OSIJEK

KM-41

  1. David Bazjak, KONDOR
  2. KARLO BRATOVIĆ, TK SUŠAK
  3. Viktor Saks, Tkd Zaprešić
  4. JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ, TKD JASTREB
  5. Tadej Pirc, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  6. Matija Ivanović, TK VELEBIT
  7. Dominik Spajić, Orion
  8. NIKOLIN RAMAJ, ORKA AS
  9. Marijan Matijević, OTOK
  10. Dino Brčinović, OTOK

KM-45

  1. Antonio Šegota, KONDOR
  2. FILIP DIVKOVIĆ, DUBRAVA
  3. MATIJA RUŽIĆ, TK SUŠAK
  4. IVAN SAMAC, Metalac
  5. Noa Mostarkić, Taekwondo klub brod
  6. Franjo Jukić, Lokomotiva
  7. Karlo Pentavec, T.K. ZELINGRAD
  8. Aljaž Dimič, DRAGON
  9. Matic Pajk, Taekwondo klub KANG
  10. Marko Petrovic, Sokolbn
  11. ANTONI DUJMOVIĆ, GACKA
  12. KRISTIJAN HUSAR, TKD SPIRITUS

KM-49

  1. Matija Drabić, TKD CONTRA
  2. Matteo SARI, A.S.D.TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
  3. Timotej Bučar, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  4. David Bilbija, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  5. Brcković Matija, Taekwondo klub "Duga Resa"
  6. Klemen Heric-Sirotka, DRAGON
  7. PATRIK DIVKOVIČ, TKD TEMPO
  8. Tin Mandić, Tkd Plamen
  9. Patrik Lukačić, Orion
  10. Domagoj Šokčević, OTOK
  11. ANDREJ PETRUŠIĆ, TKD SPIRITUS
  12. MATIJA ŠARIĆ, OSIJEK

KM-53

  1. LEON CVRTILA, DUBRAVA
  2. Marko Šoštarić, Tkd Zaprešić
  3. FILIP ČAVIĆ, DUBRAVA
  4. TEO KANĐERA, TK VUKOVI
  5. LUKA ŠULC, Metalac
  6. Hrvoje Grgurovac, OTOK
  7. SVEN PETREKOVIĆ, FOX

KM-57

  1. Bruno Cvrtila, KONDOR
  2. Antonio Stapić, KONDOR
  3. FRAN BOGOVIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
  4. Luka Zorman, Tkd Zaprešić
  5. KREŠIMIR ĆOSIĆ, TKD JASTREB
  6. Mario Roso, Orion

KM-61

  1. DINO OBRADOVAC, DUBRAVA
  2. VINKO OŠLAJ, FENIKS-VUKOMEREC
  3. DINO JURIĆ-ŠESTIĆ, TK ''SAJNAMI''
  4. DOMINIK ORLOVIĆ, GACKA
  5. Matej Ilijević, OTOK
  6. Boris Lovreković, TKD klub Bjelovar

KM-65

  1. MARKO VINCEK, FENIKS-VUKOMEREC
  2. Jan Juričić, Tkd Zaprešić
  3. BORNA VARGA, TKD JASTREB
  4. Rudi Kepa, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  5. DOMINIK HRŽAN, TKD SPIRITUS

KM+65

  1. ANTUN KIPŠIĆ, TK VUKOVI
  2. Lucijan Kobal, DRAGON
  3. Anton Španić, Banija Pandas
  4. Luka Markov, Tkd Plamen
  5. Matija Stiperski, Tkd Plamen

KŽ-33

  1. MARTINA RAKITIĆ, TK VUKOVI
  2. Ema Bogunović, Novi Zagreb
  3. Pika Šuc, DRAGON

KŽ-37

  1. Barbara Radanović, Tkd Zaprešić
  2. NIKA TEPŠIĆ, Metalac
  3. Ana Džanan, Knin
  4. Roberta Ledinski, RADNIK
  5. Anamaria Kovčalija, Velika Gorica

KŽ-41

  1. Petra Kuljiš, KONDOR
  2. LANA RAJČEVIĆ, FOX
  3. Bosiljevac Tanja, Taekwondo klub "Duga Resa"
  4. ANDREA GALETIĆ, BRINJE
  5. MARTA JAGUSTOVIĆ, TK BISTRA
  6. DORA ŠČAPEC, TK BISTRA
  7. REA BEDE, OSIJEK

KŽ-44

  1. LARA JAMNIK, TK SUŠAK
  2. Julija Hadžić, TKD CONTRA
  3. Dina Petrak, Novi Zagreb
  4. PIA REBIĆ, Susedgrad Sokol

KŽ-47

  1. JELENA RAJTMAJER, Metalac
  2. ENA ŠIMUNIĆ, FOX
  3. MATEA KALIĆ, TKD JASTREB
  4. MATEA ĆOSIĆ, TKD JASTREB
  5. VERONIKA PETKOVIĆ, TKD GRAČAC
  6. Sara Matošević, Orion
  7. Lea Šegel Preložnik, taekwondo jitae maribor
  8. LAURA ZAHIROVIĆ, OSIJEK
  9. MIA EDL, OSIJEK

KŽ-51

  1. Andrea Begić, 'Cro Star' Mostar
  2. DORIS LUKIĆ, TK ''SAJNAMI''
  3. Dorotea Antunović, Novi Zagreb
  4. Ivana Bosančić, Čigra

KŽ-55

  1. LARA POLLAK, DUBRAVA
  2. KATARINA PUKLEK, DUBRAVA
  3. Michelle KOVALENKO, A.S.D.TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
  4. Ljiljana Brkić, Banija Pandas
  5. Lara Trifunović, Velika Gorica
  6. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA

KŽ-59

  1. MIA MATAIĆ, DUBRAVA
  2. Sara Rozina, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  3. MARTINA KARAKAŠ, TKD PLITVICE
  4. MARGARETA BURG, TK ''SAJNAMI''
  5. Iva Požega, Banija Pandas
  6. Ivana Vranešić, Banija Pandas
  7. Nika Kresnik, Tkd Plamen
  8. JANA JUROŠ, Metalac

KŽ+59

  1. BARBARA BIONDIĆ, TKD SENJ
  2. MARIJA HODALJ, TKD HWARANG IVANEC
  3. Nika Šircelj, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  4. Ana Đarmati, Banija Pandas
  5. Sara Pungartnik, taekwondo jitae maribor
  6. MARIJA NIKŠIĆ, GACKA
  7. Elisa SMERALDI, A.S.D.TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE

JM-45

  1. PATRIK DOKOLENIĆ, DUBRAVA
  2. MARKO SAMAC, Metalac
  3. DUJE BUGARIN, TKD MARJAN
  4. MARKO GREGURIĆ, TKD JASTREB
  5. Ante Katanušić, TKD IMOTSKI
  6. MILAV SALOPEK, Susedgrad Sokol
  7. Kristijan Roso, Orion

JM-48

  1. DOMAGOJ IVAN RAIČ, TKD JASTREB

JM-51

  1. ZVONIMIR BALIČEVIĆ, TK ''SAJNAMI''
  2. MATE ŠARAVANJA, RUGVICA
  3. PIERO MARIĆ, TKD MARJAN
  4. Mateo Mikuš, Orion
  5. Matko Popović, TKD klub Bjelovar
  6. LUKA PANČIĆ, TKD SPIRITUS

JM-55

  1. Aleš Tekavčič, Taekwondo klub KANG
  2. DRAGAN KEROŠEVIĆ, RUGVICA
  3. LUKA GRGIĆ, OMEGA
  4. Marko Maljković, TK OSVIT
  5. Grbavac Fabijan, TKD IMOTSKI
  6. luka lozina, St kwan
  7. Matic Moteln, taekwondo jitae maribor

JM-59

  1. ANTONIO DIVKOVIĆ, DUBRAVA
  2. ARIAN ĆOSIĆ, TK ''SAJNAMI''
  3. BRIAN ČEŠLJAR, FOX
  4. JOSIP JURKO, TKD MARJAN
  5. Domen Pirc, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  6. Ivan Horvat, TKD Karlovac
  7. GABRIJEL PUKLIN, Susedgrad Sokol
  8. Anej Brumec, taekwondo jitae maribor

JM-63

  1. JOSIP ŠIMUNKOVIĆ, DUBRAVA
  2. Rok Slapničar, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  3. Luka Drašković, Taekwondo klub brod
  4. Katić Leo, Taekwondo klub "Duga Resa"
  5. drago jukić, St kwan
  6. Leon Bjazic, Tk Pantera
  7. Bruno Varnica, Vrlika
  8. Igor Kozina, TKD Karlovac
  9. Luka Šegel Preložnik, taekwondo jitae maribor
  10. Gregor Bohl, taekwondo jitae maribor
  11. KRISTIJAN GRAHOVAC, GACKA
  12. TIN BENAKOVIĆ, Metalac
  13. IVAN FILIPOVIĆ, OSIJEK

JM-68

  1. IVAN BUDIĆ, DUBRAVA
  2. IVAN LUKA ŠARČEVIĆ, TKD MARJAN
  3. HRVOJE ŠEP, TKD JASTREB
  4. DARIO OGRAJŠEK, TK VUKOVI
  5. duje miljević, St kwan
  6. VLATKO BOLJEŠIĆ, BRINJE
  7. DRAGO MANDIĆ, TKD PLITVICE

JM-73

  1. DRAČA NIKOLA, ZADAR
  2. Miran Đorđevski, 'Cro Star' Mostar
  3. VID ŠARINIĆ, TK HWARANG
  4. LUKA HORVAT, FOX
  5. Josip Epet, TKD Karlovac
  6. Ivan Penava, Orion
  7. Benjamin Hlevnjak, OTOK
  8. Marko Grgurovac, OTOK

JM-78

  1. FRANJO GUCIĆ, ZADAR
  2. Vedran Dikovic, Tk Pantera
  3. Drago Šokčević, OTOK

JM+78

  1. DORIAN ZORIĆ, TK ''SAJNAMI''
  2. LOVRO BENGEZ, Susedgrad Sokol
  3. Antonio Jukić, OTOK

JŽ-42

  1. ANA REZO, DUBRAVA
  2. ANA RAJČEVIĆ, FOX
  3. Jelena Perković, Orion

JŽ-44

  1. KLARA LUKETIĆ, TKD MARJAN
  2. Stela Kavelj, TKD IMOTSKI
  3. Isabella CHIUMENTO, A.S.D.TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
  4. ANDREA CRNIĆ, GACKA

JŽ-46

  1. TENA MARINOVIĆ, Metalac
  2. ANDREA PACADI, FOX
  3. Mateja Kunović, Banija Pandas
  4. Nikolina Matan, Orion
  5. PETRA LONČAR, DUBRAVA

JŽ-49

  1. LUCIJA MLAĐENOVIĆ, Metalac
  2. ANA ŠARAVANJA, RUGVICA
  3. SARA ĆIBARIĆ, ORKA AS
  4. Mateja Korac, Tk Pantera
  5. Marija Blatančić, KONDOR
  6. ANITA KALTAK, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  7. Ana Šoštarko, TKD klub Bjelovar

JŽ-52

  1. TAMARA SUŠA, Metalac
  2. VANESSA ŠEGEC, TK ''SAJNAMI''
  3. IVANA BABIĆ, TKD MARJAN
  4. NINA MATOŠIĆ, TKD MARJAN
  5. ANA MACAN, DUBRAVA
  6. Anamarija Petrovic, Tk Pantera
  7. Ana Petrušić, DRAGON
  8. GABRIJELA SALOPEK, Susedgrad Sokol
  9. Nancy Magdić, Banija Pandas
  10. Tena Kunović, Banija Pandas
  11. Danijela Matošević, Orion

JŽ-55

  1. LUCIJA KRUNEŠ, FENIKS-VUKOMEREC
  2. IVONA LUKIĆ, TK ''SAJNAMI''
  3. DORA PODRUG, TKD MARJAN
  4. ANA PIRAGIĆ, OMEGA
  5. Barbara Maletić, TK ŠKORPION
  6. PAULA KRSNIK, DUBRAVA
  7. Dora Horvat, Tk Pantera
  8. Tadea Beršinić, TKD Karlovac
  9. Kadič Klara, Orient
  10. SARA RAJČEVIĆ, FOX
  11. Ivana Vukelić, OTOK
  12. DALIA DUJIĆ, TKD SPIRITUS

JŽ-59

  1. ENA ĆORIĆ, DUBRAVA
  2. KARLA KRSNIK, DUBRAVA
  3. ANTONELA TANDARA, DUBRAVA
  4. Milijana Mijatovic, Sokolbn
  5. Matea Knežević, TK ŠKORPION
  6. PATRICIA IVANAGIĆ, TKD GRAČAC
  7. Maša Lemajić, DRAGON
  8. Melinda Ramadani, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  9. Dorotea Cvetković, Velika Gorica
  10. DORA PANČIĆ, TKD SPIRITUS
  11. Alida Mirković, TK VELEBIT
  12. Matea Krznarić, Čigra

JŽ-63

  1. Matea Jelić, Knin
  2. BARBARA KRUNEŠ, FENIKS-VUKOMEREC
  3. SARA OBRADOVAC, DUBRAVA
  4. FRANKA BUTKOVIĆ, OMEGA
  5. Dora Tenšek, Lokomotiva
  6. Ivana Knezović, TKD IMOTSKI
  7. Ljuba Leko, TKD IMOTSKI
  8. Katja Hladnik, DRAGON
  9. Marta Klancir, KONDOR
  10. Ana Vranešić, Banija Pandas
  11. Andrea Kapelina, TK OSVIT
  12. Tamara Danilović, TK VELEBIT

JŽ-68

  1. JELENA DETIĆ, Metalac
  2. DORA TURKALJ, TK HWARANG
  3. antonija zec, St kwan
  4. Dunja Lemajić, DRAGON
  5. Magdalena Grubic, TKD Karlovac
  6. Ivana Bošnjak, OTOK

JŽ+68

  1. Melani Adamić Golić, Tkd Zaprešić
  2. MARINA OREŠIĆ, TK HWARANG
  3. Arbnora Kokollari, taekwondo jitae maribor
  4. Matina Šapina, RUGVICA

SM-58

  1. Federico CASTAGNA, A.S.D.TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
  2. MATIJA PLESEC, OMEGA

SM-68

  1. ANTONIO MIRKOV, ZADAR
  2. DOMINIK ŠUBIĆ, TK SUŠAK
  3. Damjan Banić, Novi Zagreb
  4. Nejc Hladnik, DRAGON
  5. Jasmin Đulović, TK VELEBIT
  6. ADAM BLAUHORN, DUBRAVA
  7. JURE PANTAR, TAEKWONDO KLUB CHAGI

SM-80

  1. MATIJA MLINARIĆ, TKD JASTREB
  2. Peter Kastelic, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  3. Nejc Taškar, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  4. Luka Režek, DRAGON
  5. Veleušić Jan, Orient
  6. Juraj Pintarić, OTOK
  7. Marlon Sardelić, TK VELEBIT

SM+80

  1. Damir Šunjić, 'Cro Star' Mostar
  2. VEDRAN GOLEC, TKD JASTREB
  3. Primož Bračič, TKD ŠMARTNO-LITIJA, SLOVENIJA
  4. Ivan Trajkovič, taekwondo jitae maribor
  5. ROK STERLE, TAEKWONDO KLUB CHAGI

SŽ-49

  1. Katarina Cvitić, OTOK
  2. Valentina Žitnik, Lokomotiva

SŽ-57

  1. TAMARA FILIPOVIĆ, TKD SENJ
  2. Tina Mraović, Medvedgrad
  3. PŠENA KOVAČIČ, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  4. HEIDARY ZEINAB, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  5. IVONA MANDIĆ, DUBRAVA
  6. VALERIJA DOBRIĆ, TKD LOVINAC

SŽ-67

  1. Josipa Mamić, Novi Zagreb
  2. Iva Marinčić, Medvedgrad
  3. REA BUDIĆ, DUBRAVA
  4. Mirna Šapina, RUGVICA
  5. MARINA DŽAPO, OSIJEK

SŽ+67

  1. Nuša Rajher, Ketter Hwarang

KICK-M1

  1. Ivan Behtan, T.K. ZELINGRAD
  2. Zarić Nikola, Orient
  3. MATIC LOGAR, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  4. Luka Šokčević, OTOK
  5. Leon Filić, OTOK
  6. Luka Pepur, OTOK
  7. Robert Kožul, OTOK
  8. Ivan Glavaš, Čigra
  9. Fran Bosančić, Čigra

KICK-M2

  1. Martin Pačelat, KONDOR
  2. FRAN PUKLEK, RUGVICA
  3. Marko Sigurin, T.K. ZELINGRAD
  4. Luka Vukušić, Ogulin
  5. NEJC KECELJ, TAEKWONDO KLUB CHAGI
  6. Teo Rukelj, Tkd Sutla Šenkovec
  7. Lovro Matić, Čigra

KICK-M3

  1. Jan Černicki, KONDOR

KICK-Ž1

  1. Tia Banožić, KONDOR
  2. Monika Jakšić, Ogulin
  3. ANDREA BARTULAC, GACKA
  4. Lucija Šokčević, OTOK
  5. Mara Jurić, OTOK
  6. Ilijana Perkunić, OTOK
  7. Petra Žmauc, Tkd Sutla Šenkovec

KICK-Ž2

  1. Vanesa Bosilj, Ogulin
  2. Patricija Šprajc, Ogulin

KICK-Ž3

  1. Lucijana Šegota, KONDOR
  2. NIKOL ČURČIĆ, TK VUKOVI
  3. Nika Bosančić, Čigra