18. Zagreb - Croatia Open 2012

KM-33

  1. Dimitar Kojuharov, Taekwondo club Hereya
  2. Christian Cosic, Velberter SG
  3. Oskar Makinen, Porin Taekwondo
  4. Owen Turner, Team Ultimate
  5. eitan navon, Kogorio Fighters
  6. Hüseyin Canan - Alperen, Bayerische Taekwondo Union
  7. Emircan Onus, Bayerische Taekwondo Union
  8. Andrey Safronov, SAINT-PETERSBURG,TEAM TAEKWONDO.RU
  9. Kristian Dimitrov, SC Force-Sofia
  10. Itamar Salomon, National Team Israel
  11. Dejan Jovanović, Derventa
  12. Jakub Chmielewski, NKTS Kozłowo
  13. DAVID BAŠIĆ, TKD POSKOK-POSUŠJE
  14. FILIP PAVIĆ, RUGVICA
  15. Vedran Raičković, TKD JASTREB
  16. Nebojša Kurilj, Serbian National Team
  17. ROMANO MUJKANOVIC, m.t.a.
  18. LUKA TURKALJ, TK DUBRAVA
  19. Tin Duž, Čigra
  20. BORNA MILOVČIĆ, TK KONDOR
  21. Gashim Magomedov, Russian National Team
  22. Mario Tsvetanov, Bulgarian National Team
  23. Borislav Naydenov, Bulgarian National Team
  24. KADOURAH MOHAMED SHOKRI, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  25. ABDELALZIZ SAIF KHALED SAMIH, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  26. HAMIDREZA SADRI, IRAN CADETS TEAM
  27. GERGELY SZABO, HUNGARY
  28. PETER FISCHER, HUNGARY
  29. PANAGIOTIS PRAGALOS, OLYMPIA NURNBERG

KM-37

  1. Damyan Dimitrov, Taekwondo club Hereya
  2. Sebastian Akhlas, TKD LACEK
  3. LOVRO ŠTEFANAC, OMEGA
  4. Finlay Benton, Team Ultimate
  5. FILIP JELOŠEK, OSIJEK
  6. Burak Dinc, Bayerische Taekwondo Union
  7. Bekir Özen, Bayerische Taekwondo Union
  8. Itai Oni, National Team Israel
  9. MARKO GOLUBIĆ, ORKA AS
  10. NIKOLIN RAMAJ, ORKA AS
  11. Žiga Korpar, slovenia team
  12. Marko Lipovac, TKD JASTREB
  13. Strahinja Damjanović, Serbian National Team
  14. Anton Konshin, Serbian National Team
  15. Vojin Šarac, Serbian National Team
  16. Aleksi Väyrynen, Espoo Hwarang Team ry
  17. Filip Sabljaković, TK OSVIT
  18. Taras Mal’chenko, SC Motor-Sich
  19. LUKA UREMOVIĆ, Zaprešić
  20. Rodion Burianenko, Russian National Team
  21. Vladimir Glavchev, Bulgarian National Team
  22. Anatolii Artemenko, Russian National Team
  23. ALMESMARI HASAN ALI HASAN, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  24. ALKINDI MOHAMED SAEED, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  25. HAMIDREZA HAGHNIAZJANSOUZI, IRAN CADETS TEAM
  26. MOHAMMADHADI NOROUZI, IRAN CADETS TEAM
  27. SAMUEL LUNDSTROM, Team Nordic
  28. KRISZTIAN SZUCS, HUNGARY
  29. DIMITRIOS PARASTITIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  30. MAXIM DEREVSHIKOV, RNO-ALANIA TAEKWONDO TEAM

KM-41

  1. Gulzhigit Kochkorbaev, SC GRANDMASTER
  2. Giorgos Papageorgiou, Polydamas Triandrias
  3. BRUNO STANKOVIĆ, OMEGA
  4. Jannik Arping, Velberter SG
  5. rolan levingard, uniftkdclub
  6. Tim Needham, Team Ultimate
  7. Cameron BOOTH, Nottingham TKD Club (NTC)
  8. Bradley Sinden, Kings TKD
  9. Vasilios Katsaros, Bayerische Taekwondo Union
  10. Giuseppe Di leonardo, a.s.d. taekwondo lee
  11. Vincenzo Aronica, a.s.d. taekwondo lee
  12. Savelii Chirko, ILSAN
  13. Özkaya Imran, Bayerische Taekwondo Union
  14. MISLAV SALOPEK, Susedgrad Sokol
  15. Archie Waldock, BTS
  16. Stanislav Peronko, Novosibirsk Martial Arts School
  17. Daniel Lefkovits, National team Slovakia
  18. Tadej Pirc, slovenia team
  19. Amar Ljuca, Vogošća--
  20. Matija Ivanović, TK VELEBIT
  21. MARIO DRAGUN, KOCUNAR
  22. Jan M. Cvjetinović, TKD JASTREB
  23. Dorian Vraneša, TK OSVIT
  24. Vito Sporiš, TK OSVIT
  25. Tykhon Dyachenko, SC Motor-Sich
  26. Borna Zlatarić, TKD Karlovac
  27. Vladislav Gapounyuk, Russian National Team
  28. Sotir Dimitrov, Bulgarian National Team
  29. Temirkan Azikov, Russian National Team
  30. Dimitar Kostov, Bulgarian National Team
  31. Martin Garkov, Bulgarian National Team
  32. ANTONIOU CHRISTOS, Macedonia Force - Greece
  33. BENJAMIN NATTERMANN, TSV Dachau
  34. ARKADIUSZ HEDRYCH, Polish Taekwondo Federation
  35. JUSTIN ESSREITER, TSV 1860 WEISSENBURG
  36. ALESSIO TORALDO, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  37. Dominik Spajić, Orion
  38. DAVID BAZJAK, TK KONDOR

KM-45

  1. David Baumann, TKD FIEBERBRUNN
  2. Andrzej Piętka, OS AZS OLSZTYN
  3. BORNA BAČEKOVIĆ, OMEGA
  4. Marcel Steinmetz, Team Hessen
  5. efraim tarnopolski, uniftkdclub
  6. alon asfandiarov, uniftkdclub
  7. MIHOVIL PASTULOVIĆ, TK VUKOVI
  8. Malik Gülec, Bayerische Taekwondo Union
  9. Umberto Lo sardo, a.s.d. taekwondo lee
  10. FILIP BESEDNIK, MASTER
  11. Maher Charrak, Team Poom
  12. Dmitriy Nagaev, National Team Israel
  13. IVAN SAMAC, METALAC
  14. Franjo Jukić, Lokomotiva
  15. Lengyel Gábor Roland, Xploziv Taekwondo Team
  16. Aljaž Dimic, slovenia team
  17. ILIJA BAŠIĆ, TKD POSKOK-POSUŠJE
  18. VALCIUKAS MANTVYDAS, Centre of Martial Arts
  19. IVAN PUŠIĆ, KOCUNAR
  20. Mario Galić, TKD JASTREB
  21. ANTONIO ŠEGOTA, TK KONDOR
  22. KOSTANTINOS SOYVATZOGLOY, A.C.MITILINI
  23. Leo Sabljak, TKD Karlovac
  24. Mikhail Shestakov, Russian National Team
  25. Kaloyan Yolov, Bulgarian National Team
  26. Artur Kulapin, Russian National Team
  27. DOMINIK DUJMOVIĆ, Susedgrad Sokol
  28. ABBAS ABDULAH ANAS, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  29. FILIP DIVKOVIĆ, TK DUBRAVA
  30. SEPEHR MALEKI, IRAN CADETS TEAM
  31. IVAR LARSSON, Team Nordic
  32. HUSAM HILLOW, Team Nordic
  33. ANDRAS EGYHAZAS, HUNGARY
  34. AGAMEMNON CHATZIASTERIOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  35. IOANNIS TOROUNIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  36. SAMI HANAFI, TSV Dachau
  37. IOANNIS TZIMAS, A.C TAEKWONDO IOANNINA
  38. ANDREAS TSACHSIRLIS, A.C. MACEDONIKI ASPIDA KOUFALION
  39. DANILO GRECO, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  40. Harry WORGAN, Nottingham TKD Club (NTC)

KM-49

  1. Ben MORLEY, Nottingham TKD Club (NTC)
  2. MATIJA ŠARIĆ, OSIJEK
  3. Maksim Kruzhilin, SC GRANDMASTER
  4. Kaloyan Binev, BSV Friedrichshafen
  5. Patrik Divkovič, slovenia team
  6. Klemen Heric Sirotka, slovenia team
  7. MARIN BEGIĆ, TKD POSKOK-POSUŠJE
  8. MARKO SAMAC, METALAC
  9. maxim ginzburg, uniftkdclub
  10. SVEN PETREKOVIĆ, FOX
  11. Tin Vuletić, TKD MARJAN
  12. Ivan Jukić, TKD MARJAN
  13. Karlo Herceg, TK OSVIT
  14. Marko Cvetić, Serbian National Team
  15. Erlan Irgaliev, Russian National Team
  16. Aleksandar Georgiev, Bulgarian National Team
  17. Artem Khegai, Russian National Team
  18. Tayyip Varol, Bayerische Taekwondo Union
  19. GEORGIOS DIMITRIADIS, Macedonia Force - Greece
  20. AMIRHOSSEIN KOLIVAND, IRAN CADETS TEAM
  21. ADAM FORSMARK, Team Nordic
  22. JOSTEIN HAUGE, Team Nordic
  23. ADAM SARAI, HUNGARY
  24. ILIAS SOTIRIADIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  25. GEORGI STOYANOV, Bulgarian National Team
  26. EUGEN YENEEV, Bayerische Taekwondo Union
  27. ALBERTO ELIA, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  28. SANGHEZ GIANPAOLO, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  29. MISLAV PASTULOVIĆ, TK VUKOVI

KM-53

  1. Štěpán Bláha, TKD LACEK
  2. David Šimek, TKD LACEK
  3. Aristotelis Frydas, Polydamas Triandrias
  4. ROMAN ANDRIIUK, Krasnodar region team
  5. DMITRY ABALIKHIN, Krasnodar region team
  6. Jack Lockwood, Team Ultimate
  7. Jae WYNTER-MERRIN, Nottingham TKD Club (NTC)
  8. TEO KANĐERA, TK VUKOVI
  9. MARIN BLAŽEVIĆ, KOCUNAR
  10. Krešimir Ćosić, TKD JASTREB
  11. KARLO KRAPEC, FOX
  12. Oleksandr Sosula, Ukrainian National Taekwondo Team
  13. Vito Blagec, TK OSVIT
  14. Jan Kolić, TK OSVIT
  15. Martin Putak, TKD CONTRA
  16. MARKO ŠOŠTARIĆ, Zaprešić
  17. Georgii Gagloev, Russian National Team
  18. Robert Oganesiants, Russian National Team
  19. Filip Bunčić, Serbian National Team
  20. ATHANASIOS PAPADOPOULOS, Macedonia Force - Greece
  21. LUKA PANČIĆ, TKD SPIRITUS
  22. SOUREN MOHAMMADIAN, IRAN CADETS TEAM
  23. VICTOR ASP, Team Nordic
  24. VITHU UTHAYASINGHAM, Team Nordic
  25. PHILIP SUNG LARSEN, Team Nordic
  26. GEORGIOS EVAGGELOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  27. SIMEON POZIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  28. ALEXANDROS AXIOTIDIS, as filippos gianitsa
  29. ROBERT OGANESIANTC, RNO-ALANIA TAEKWONDO TEAM
  30. PLATIS PANAGIOTIS, OLYMPIA NURNBERG

KM-57

  1. LUKA PANDUREVIĆ, OMEGA
  2. FRAN BOGOVIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
  3. MATEJ BORIĆ, Susedgrad Sokol
  4. Fabijan Grbavac, Imotski
  5. MONTVIDAS RIMAS, Centre of Martial Arts
  6. IVAN ŠAPINA, RUGVICA
  7. Dario Šest, TK ŠKORPION
  8. Mario Mehmeti, TKD KWON
  9. Lucian Meštrov, Novi Zagreb
  10. Svetislav Slavev, Neron
  11. BRUNO CVRTILA, TK KONDOR
  12. ANTONIO STAPIĆ, TK KONDOR
  13. Aslan Dzadzaev, Russian National Team
  14. Nikola Kalanj, Serbian National Team
  15. Dimitrije Ergarac, Serbian National Team
  16. ALMESMARI RASHED OBED NASER, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  17. BOTOND DAVOTI, Team Nordic
  18. MARIUS B. KIRKERUD, Team Nordic
  19. THOMAS THOMOPOULOS, Macedonia Force - Greece
  20. BALAZS TAR, HUNGARY
  21. MOISIS SACHIN-PANAGIOTIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  22. KONSTANTINOS LADAS, A.C. MACEDONIKI ASPIDA KOUFALION
  23. GIACOMO PERRONE, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  24. Dino Blekić, Vogošća--

KM-61

  1. Eduard Danilov, SC GRANDMASTER
  2. ALEXEY RABOTIAGOV, Krasnodar region team
  3. Artur Davidov, SC GRANDMASTER
  4. Amin Yahia, BSV Friedrichshafen
  5. Mark Stanič, slovenia team
  6. TONI VIDOVIĆ, KOCUNAR
  7. Niko Popović, TKD JASTREB
  8. Damir Kargin, Russian National Team
  9. Marko Marjanović, Serbian National Team
  10. Dimitar Nikolov, Bulgarian National Team
  11. JOSIP STOJANOVIĆ, TKD SPIRITUS
  12. DIMITRIOS TITAROS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  13. VICTOR TOLESIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang

KM-65

  1. MARKO VINCEK, FENIKS-VUKOMEREC
  2. DON BERISHA, TK DON
  3. eitan david touati, Kogorio Fighters
  4. Đorđe Vujičić, Derventa
  5. Borna Varga, TKD JASTREB
  6. Egor Khramov, Russian National Team
  7. DOMINIK HRŽAN, TKD SPIRITUS
  8. ATHANASIOS BOUNTIOUKOS - SPINARIS, Macedonia Force - Greece
  9. MATIJA GAVRILOVIĆ, Serbian National Team
  10. NIKOLAOS AMISINOPOULOS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  11. MARCEL WITTMANN, TIROL
  12. GASAN IBRAGIMOV, RNO-ALANIA TAEKWONDO TEAM

KM+65

  1. Nikita Chistoprudov, SC GRANDMASTER
  2. ANTUN KIPŠIĆ, TK VUKOVI
  3. DAMJAN ŽEPINA, Susedgrad Sokol
  4. TIN DRAGIČEVIĆ, Susedgrad Sokol
  5. Lucijan Kobal, slovenia team
  6. LUKA PERAJICA, KOCUNAR
  7. MARIO ZEKIĆ, RUGVICA
  8. Igor Pavlović, Serbian National Team
  9. Konstantin Bakračeski, Serbian National Team
  10. Anton Španić, Banija Pandas
  11. Jakov Svalina, TKD MARJAN
  12. Matija Stiperski, Tkd Plamen-Pušća
  13. MATEUSZ SOWA, LZS MACIERZ
  14. DAVOR CRNKOVIĆ, Zaprešić
  15. DARIO ŠAMEC, Zaprešić
  16. Soltan Sultanov, Russian National Team
  17. STRIBOR NEKVAPIL, BJELOVAR

KŽ-29

  1. Sara Khattibova, Taejang Dojang
  2. Paula Antunović, Neryo
  3. Natalia Lovrić, Velika Gorica
  4. An-Nikol Voinska, Taekwondo club Force-1992
  5. Nina Javorsky, TK Pantera
  6. Jordyn Smith, National Team of Scotland
  7. Mariela Milanova, Bulgarian National Team
  8. SERENA DREIER, TSV Dachau
  9. MIRIAM KOPPE, Olympic TKD Club

KŽ-33

  1. MARTINA RAKITIĆ, TK VUKOVI
  2. Charleen Cornelius, NWTU
  3. Celina Jennifer Gleich, SG Ostalb
  4. MARIJA MAJCAN, ORKA AS
  5. ayelet hasachar koren, Kogorio Fighters
  6. Anamaria Kovčalija, Velika Gorica
  7. Emilia Taseva, Taekwondo club Force-1992
  8. Lea Čelan, TKD MARJAN
  9. Stella Carl, Čigra
  10. Tea Bučan, TKD CONTRA
  11. Silvija Jovic, TK Pantera
  12. Vladislava Badovskaya, Russian National Team
  13. Ivona Tsintsarska, Bulgarian National Team
  14. SENAIDAH ARWA AHMED, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  15. ABDELRAHMAN NAGHM BAHAA, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  16. ALEKSANDRA BATALO, Serbian National Team
  17. RUWEIDA BERHANU, TSV Dachau
  18. GABRIELA KATSAROVA, Bulgarian National Team
  19. KATERINA KARAGIANNI, A.C. MACEDONIKI ASPIDA KOUFALION
  20. MICHAELA KUBIKOVA, Panter

KŽ-37

  1. Charlotte Ruhfuss, NWTU
  2. Rahaf Saqr, TKD Oezer e.V.
  3. yael cohen, Kogorio Fighters
  4. Ela Aydin, Bayerische Taekwondo Union
  5. Maria Savvidi, SC GRANDMASTER
  6. Ilayda Aydogan, Team Poom
  7. Celine Schmidt, BSV Friedrichshafen
  8. Marta Šimunović, Imotski
  9. Kristina Lazarević, Derventa
  10. Milica Karanović, Derventa
  11. Ana Džanan, Knin
  12. Jelena Berić, Serbian National Team
  13. Anđela Ćosić, TKD MARJAN
  14. Ivana Cvitanović, TKD MARJAN
  15. Isabel Lungershausen, SG Ostalb
  16. Paola Strašček, Čigra
  17. Ema Vrenko, Čigra
  18. PAULA DODIG, Zaprešić
  19. Oxana Fesenko, Russian National Team
  20. Maria Pulina, Bulgarian National Team

KŽ-41

  1. Ioanna Anreopoulos, NWTU
  2. Viktoria Khan, SC GRANDMASTER
  3. ruth assael, Kogorio Fighters
  4. HANA MARKOVIĆ, OSIJEK
  5. REA BEDE, OSIJEK
  6. Sebil-Sara Kaya, Bayerische Taekwondo Union
  7. Jeamy Navarro-Schrank, BTS
  8. Silke Müller, SG Ostalb
  9. PETRA LADIŠIĆ, ORKA AS
  10. Anđela Pijetlović, Derventa
  11. Lea Ereš, Lokomotiva
  12. TVARONAVICIUTE KLAUDIJA, Centre of Martial Arts
  13. ANTONIJA TOKIĆ, KOCUNAR
  14. Rayan Ali, Team Norrebro
  15. LANA RAJČEVIĆ, FOX
  16. ANA RAJČEVIĆ, FOX
  17. Eevi Huuskonen, Espoo Hwarang Team ry
  18. Diana Bizjak, TK OSVIT
  19. Alma Hrstić Šafro, TK OSVIT
  20. KLAUDIA ČUJKO, Zaprešić
  21. DORA KRZNARIĆ, Zaprešić
  22. Marta Jagustović, TK BISTRA
  23. Dora Šćapec, TK BISTRA
  24. Marie Bosnjak, Taekwondo Kolbermoor
  25. Spasiana Grigorova, Bulgarian National Team
  26. ALMESMARI SOAD RASHED ALI, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  27. LUCA PATAKFALVY, HUNGARY
  28. LUIZA ZAHARIEVA, Bulgarian National Team
  29. JANINE KASAPOGLU, TIROL
  30. SEREN LORENA, TWIST ZURICH
  31. REGINA SAKHAUTDINOVA, Russian National Team
  32. GABRIJELA DIMITRASKOVIC, T.C. SCHWAZ

KŽ-44

  1. Alberte Knudsen-Nielsen, Copenhagen Tan Gun Sae Sim Taekwondo Klub
  2. Lauren WILLETT, Nottingham TKD Club (NTC)
  3. Isabel Beckstein, Bayerische Taekwondo Union
  4. TUGCE BESEVLI, TKD - GLADBECK
  5. Suheda Nur Güler, NWTU
  6. Janina Grünhagen, SG Ostalb
  7. PIA REBIĆ, Susedgrad Sokol
  8. Liron Chen, National Team Israel
  9. Stela Kavelj, Imotski
  10. Adrianna Krajewska, NKTS Kozłowo
  11. Barbora Schneiberova, National team Slovakia
  12. Sofia Petrenko, SC GRANDMASTER
  13. Dina Petrak, Novi Zagreb
  14. Hediye Temiz, Team Norrebro
  15. LANA KRAPEC, FOX
  16. Melanija Biorac, Serbian National Team
  17. KRISTINA BEROŠ, TK DUBRAVA
  18. Bruna Vuletić, TKD MARJAN
  19. Julija Hadžić, TKD CONTRA
  20. Jelena Perković, Orion
  21. Polina Pogorelova, Russian National Team
  22. Viktoriia Tckhovrebova, Russian National Team
  23. Ivana Turnova, Bulgarian National Team
  24. Maria Gorb, Russian National Team
  25. ABDELRAHMAN HANAN BAHAA, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  26. ABDELALZIZ LEEM KHALED, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  27. VANESSA KNAUDER, TIROL
  28. DREIER MORENA, TSV Dachau
  29. ELMEDINA LATIC, TSV 1860 WEISSENBURG
  30. MARIA SCHMID, T.C. SCHWAZ

KŽ-47

  1. Michaela Kadlckova, Taejang Dojang
  2. Magda Rutkowska, OS AZS OLSZTYN
  3. Anna-Lena Stöckl, TKD FIEBERBRUNN
  4. Leah Moorby, Team Ultimate
  5. LAURA ZAHIROVIĆ, OSIJEK
  6. Tara Wankmiller, SG Ostalb
  7. Natalie Burkhardt, SG Ostalb
  8. IVONA GALIĆ, TKD POSKOK-POSUŠJE
  9. Mateja Ćosić, TKD JASTREB
  10. Jana Ruljić, Serbian National Team
  11. Anastasiya Zaremba, Ukrainian National Taekwondo Team
  12. Sara Protulipac, Banija Pandas
  13. Ana Taslak, TKD MARJAN
  14. Sara Gelenčer, TK OSVIT
  15. Ema Filipović, Tkd Plamen-Pušća
  16. Tena Krznarić, Čigra
  17. Sara Matošević, Orion
  18. JELENA RAJTMAJER, METALAC
  19. Daria Griskova, Russian National Team
  20. ANA DRAGANIĆ, TK SAJNAMI
  21. ORLOVIĆ PETRA, MAGONE KORYO
  22. VANJA STANKOVIĆ, Serbian National Team
  23. THEA KLING, Team Nordic
  24. NICOLETT NAGY, HUNGARY
  25. BALSAMO KAIKI, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  26. EIRINI KARAGIANNI, A.C. MACEDONIKI ASPIDA KOUFALION

KŽ-51

  1. Zuzana Hellerova, Taejang Dojang
  2. Angela Fricano, a.s.d. taekwondo lee
  3. Ilknur Ünlüsoy, Songokus TKD
  4. Linoy Savit, National Team Israel
  5. Andrea Begić, Cro Star - Mostar
  6. DORIS LUKIĆ, TK SAJNAMI
  7. Anja Stojković, Derventa
  8. Matea Kalić, TKD JASTREB
  9. Marija Kunjašić, Forteca Korčula
  10. LEA MAJETIĆ, TK DUBRAVA
  11. AnaMarija Runtić, TKD MARJAN
  12. Tena Kunović, Banija Pandas
  13. Elena Dizdar, TK OSVIT
  14. Marija Sabljak, TK OSVIT
  15. Stella Sabljić, Tkd Plamen-Pušća
  16. Tamara Tkalčević, TKD CONTRA
  17. ELIZABETA KRANJČIĆ, Zaprešić
  18. Danijela Matošević, Orion
  19. Anastasia Streltsova, Russian National Team
  20. YUSOPH FATHMA NAVELA, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  21. ALYSSA GORANSSON, Team Nordic
  22. CSENGE PATAKFALVY, HUNGARY
  23. VIVEN PENZES, HUNGARY
  24. VANJA MARKOVIĆ, Serbian National Team
  25. ANASTASIA MELNIKOVA, Bulgarian National Team
  26. AURORA MAROCCIA, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  27. DARIA CHESNOKOVA, Russian National Team
  28. MARIAL FRKLIĆ, KORYO

KŽ-55

  1. Simone Abley, Chi Taekwondo
  2. Sofia Denisova, SC GRANDMASTER
  3. ANA PIRAGIĆ, OMEGA
  4. Charline Kremer, TSC Gladbeck
  5. Dimitra Konstantinidou, SG Ostalb
  6. ALENA VEKIĆ, OSIJEK
  7. Barbara Maletić, TK ŠKORPION
  8. SARA RAJČEVIĆ, FOX
  9. Lara Trifunović, Velika Gorica
  10. LARA POLLAK, TK DUBRAVA
  11. Ljiljana Brkić, Banija Pandas
  12. Kristina Čerina, TKD MARJAN
  13. Helena Mrzljak, TK OSVIT
  14. Dora Gradečak, TK OSVIT
  15. Nina Bisercic, Taekwondo Center Stuttgart
  16. MONIKA BURUŠIĆ, Zaprešić
  17. Svetlana Burmistrova, Russian National Team
  18. NADJA SAVKOVIĆ, Serbian National Team
  19. MAGDALINI KATSIOUDI, as filippos gianitsa
  20. ALEXANDRA IOANNIDOU, as filippos gianitsa
  21. SOFIA CHALKIDOU, as filippos gianitsa
  22. ANNA ZBAWIONA, Polish Taekwondo Federation
  23. SARA MAGGIORE, TEAM OLIMPIC GIANNONE

KŽ-59

  1. Polina Khan, SC GRANDMASTER
  2. Sophia Karamangiolis, Bayerische Taekwondo Union
  3. ANA BULIĆ, VRBOVEC
  4. DORIS POLE, TK DUBRAVA
  5. Ivana Vranešić, Banija Pandas
  6. Iva Požega, Banija Pandas
  7. Viktorija Pavlovski, TKD MARJAN
  8. Delila Ramic, Novi Grad Sarajevo
  9. Natasa Bosnjakovic, Taekwondo Center Stuttgart
  10. Daria Adamiak, Russian National Team
  11. MARIA MOISIDOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  12. MARIA FOULEDAKI, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  13. MARTINA MISANDZIC, T.C. SCHWAZ

KŽ+59

  1. Natalia Świtkowska, NKTS Kozłowo
  2. MIRNA STOLICA, KOCUNAR
  3. Petra Pavelić, TK VELEBIT
  4. Andrijana Antonić, Serbian National Team
  5. LEA MARIC, m.t.a.
  6. Ana Đarmati, Banija Pandas
  7. Andrea Ćurković, TKD MARJAN
  8. Ivana Pačar, Čigra
  9. Lucija Pavlek, Čigra
  10. Daria Poriadina, Russian National Team
  11. MOHAMED MENNATALLA MOSTAFA, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  12. ORTIZ LORENA, TWIST ZURICH

JM-45

  1. Mateusz Nowak, UKS TKD KORNIK
  2. Jack Worthington, South Hams Taekwondo
  3. Alexander Müller, Team Hessen
  4. Piotr Krajewski, SMS Olsztyn
  5. Michał Mydło, SMS Olsztyn
  6. Kevin Rasch, Bayerische Taekwondo Union
  7. Muhammed Agay, Bayerische Taekwondo Union
  8. Yunus-Emre Koca, Bayerische Taekwondo Union
  9. Gianluca Lipari, a.s.d. taekwondo lee
  10. Gadi Haimovitz, National Team Israel
  11. Nimrod Krivishkiy, National Team Israel
  12. Ante Katanušić, Imotski
  13. Philip Auer, Scorpions Austria
  14. Marko Gregurić, TKD JASTREB
  15. Nikola Martinović, Serbian National Team
  16. MACIEJ TROJAN, LZS MACIERZ
  17. Kristijan Roso, Orion
  18. KADOURAH RAID SHOKRI, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  19. SINA GARAGANI GARAGANI, IRAN CADETS TEAM
  20. MACIEJ SKIBA, Polish Taekwondo Federation
  21. SERHII PYLYPENKO, Ukrainian National Taekwondo Team

JM-48

  1. Osayd Saqr, TKD Oezer e.V.
  2. Tyron MOORES-DUFFIELD, Nottingham TKD Club (NTC)
  3. Piotr Kamiński, SMS Olsztyn
  4. Daniel Chiovetta, Bayerische Taekwondo Union
  5. Mark Kovtun, Novosibirsk Martial Arts School
  6. Hilell Zaritsky, National Team Israel
  7. Domagoj Ivan Raić, TKD JASTREB
  8. Araš Tohidi, Serbian National Team
  9. Martin Atanasov, Bulgarian National Team
  10. MOHSEN MALAEKNEZHAD, IRAN CADETS TEAM
  11. SANDRO PEER, TIROL
  12. YAHOR NIKITSENKA, BELARUS NATIONAL TEAM

JM-51

  1. Shawn Mark, NWTU
  2. Henrik Freier, NWTU
  3. Jakub Posadzy, UKS TKD KORNIK
  4. David Murphy, Ireland
  5. Giovanni Giorgi, Accademia Dorica
  6. Przemysław Piechota, SMS Olsztyn
  7. Birkant Polat, Bayerische Taekwondo Union
  8. Giuseppe Sanseverino, Bayerische Taekwondo Union
  9. Jordanis Konstantinidis, TUBW
  10. guy medovoy, uniftkdclub
  11. KLEMAS ANDRIUS, Centre of Martial Arts
  12. MATE ŠARAVANJA, RUGVICA
  13. Sami Rashid, Team Norrebro
  14. Dušan Avakumović, Serbian National Team
  15. Vladan Đukić, Serbian National Team
  16. Todor Petrov, Taekwondo club Force-1992
  17. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC
  18. Piero Marić, TKD MARJAN
  19. Mateo Mikuš, Orion
  20. MOHAMED ADNAN ALI, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  21. SERGEY AVANESOV, Armenian Taekwondo Federation
  22. SEYED SHAHABOLDIN HOSSEINI MASOUM, IRAN CADETS TEAM
  23. CASPER MORILD, Team Nordic
  24. YAUHENI SHTEPA, BELARUS NATIONAL TEAM
  25. MATKO POPOVIĆ, BJELOVAR
  26. Barak Aharon Schnider, adama ruach veech

JM-55

  1. Daniel Turnov, Bulgarian National Team
  2. Ayoub El Bouhaddouzi, NWTU
  3. Konrad Skalski, SMS Warszawa
  4. MATIJA PLESEC, OMEGA
  5. LUKA GRGIĆ, OMEGA
  6. Mateusz Wieczorek, SMS Olsztyn
  7. Mehmet Yorulmaz, Bayerische Taekwondo Union
  8. Igor Grottini, a.s.d. taekwondo lee
  9. Stepan Pechenkin, Novosibirsk Martial Arts School
  10. Nick Giesberts, Team Poom
  11. Jakub Kristof, National team Slovakia
  12. Lengyel Norbert Zoltán, Xploziv Taekwondo Team
  13. Aleš Tekavčič, slovenia team
  14. Matic Motaln, slovenia team
  15. DRAGAN KEROŠEVIĆ, RUGVICA
  16. Emil Vedel, Team Norrebro
  17. Martin Kaewkong Andersen, Team Norrebro
  18. Marko Radovanović, Serbian National Team
  19. Mihajlo Manić, Serbian National Team
  20. Ignat Burdakov, Ukrainian National Taekwondo Team
  21. Alex Needham, Team Ultimate
  22. Marko Maljković, TK OSVIT
  23. LUKA LOZINA, ST KWAN
  24. ALMESMARI ALI RASHED ALI SAED, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  25. GEORGIOS TSIFTSIS, Macedonia Force - Greece
  26. MAHDI ABDI AZANDARIYANI, IRAN CADETS TEAM
  27. BEHNAM ABIRI, IRAN CADETS TEAM
  28. IOANNIS IOAKEIMIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  29. MICHAL BRYM, Polish Taekwondo Federation
  30. OSKAR STANCZYKOWSKI, Polish Taekwondo Federation
  31. GRZEGORZ GAWORECKI, Polish Taekwondo Federation
  32. SIARHEI SERPITOUSKI, BELARUS NATIONAL TEAM
  33. DAVIDE TURILLI, A.S.D. Taekwondo Free Spirit
  34. BARUCH DAVIDOV, uniftkdclub
  35. EDUARD FRANKFORD, TSV Dachau
  36. DOMAGOJ UGRIN, MONTER
  37. LUKAS MISANDZIC, T.C. SCHWAZ

JM-59

  1. Enrico Golino, NWTU
  2. Alpay Gündasli, NWTU
  3. ALEXEY KHARIN, Krasnodar region team
  4. GÖRKEM SEZER, Üsküdar Belediye Spor
  5. Ittai Shalev, Or Team-Ahi Yehuda club
  6. Patrik Chrapkowski, SMS Olsztyn
  7. Domenico Lo Galbo, Taekwondo champions Lo Iacono
  8. Yusuf Aksoy, Bayerische Taekwondo Union
  9. Samuele Todaro, a.s.d. taekwondo lee
  10. Aldo Clemente, a.s.d. taekwondo lee
  11. MARIO MIŠMAŠ, MASTER
  12. Martin Stach, Tkd Swisttal
  13. GABRIJEL PUKLIN, Susedgrad Sokol
  14. David Grno, National team Slovakia
  15. Domen Pirc, slovenia team
  16. ARIAN ĆOSIĆ, TK SAJNAMI
  17. Filip Božić, TKD JASTREB
  18. Fran Peh, TKD JASTREB
  19. ANDRIJA TOPČIĆ, FOX
  20. BRIAN ČEŠLJAR, FOX
  21. Nikola Marčetić, Serbian National Team
  22. Maksym Bibik, Ukrainian National Taekwondo Team
  23. Vladyslav Prykhodko, Ukrainian National Taekwondo Team
  24. Miodrag Vićentić, Serbian National Team
  25. Emir Kaljanac, Novi Grad Sarajevo
  26. Murat Mirzoev, Russian National Team
  27. GEORGIOS GRIVAS, Macedonia Force - Greece
  28. ALEXANDROS VELLIS, Macedonia Force - Greece
  29. MOHAMMAD REZA RAJABI, IRAN CADETS TEAM
  30. ILKIN BABAZADEH MIANDOAB, IRAN CADETS TEAM
  31. NORBERT SZEGEDI, HUNGARY
  32. ANDRASI ABEL, HUNGARY
  33. NYDRAS-YDRAIOS ALEXANDROS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  34. NEMANJA STEFANOVSKI, Serbian National Team
  35. MERT TASTEMIR, TSV Dachau
  36. DANISLAV MARINOV, Bulgarian National Team
  37. KAROL ROBAK, Polish Taekwondo Federation
  38. MACIEJ OPALA, Polish Taekwondo Federation
  39. KAMIL WALESA, Polish Taekwondo Federation
  40. MYKOLA GRYGORASH, Ukrainian National Taekwondo Team

JM-63

  1. Yusuf Özkaya, NWTU
  2. Bartosz Barwinski, SMS Warszawa
  3. ANTONIO ŠTEFEK, OMEGA
  4. Federico Cancellieri, Accademia Dorica
  5. Luka Drašković, Taekwondo klub brod
  6. IVAN FILIPOVIĆ, OSIJEK
  7. Maus Raphael, Tkd Swisttal
  8. Hamza Adnan Kerim, Bayerische Taekwondo Union
  9. Alexander Rotenberger, Bayerische Taekwondo Union
  10. Giuseppe Clemente, a.s.d. taekwondo lee
  11. Stefan Samardzhiev, Bulgarian National Team
  12. Bar Skapinker, adama ruach veech
  13. NIKITA TROFIMOV, Krasnodar region team
  14. KLEMAS AURIMAS, Centre of Martial Arts
  15. Stjepan Grubešić, HTKD HVOJNICA
  16. Jasmin Đulović, TK VELEBIT
  17. Krešimir Crnčec, TKD JASTREB
  18. RUDI OŠKERA, FOX
  19. Luka Čonić, Serbian National Team
  20. Vitaliy Gunko, Ukrainian National Taekwondo Team
  21. DARIO KOPETI, Zaprešić
  22. Yaroslav Prykhodko, Ukrainian National Taekwondo Team
  23. ROBERT REZO, TK DUBRAVA
  24. JOSIP ŠIMUNKOVIĆ, TK DUBRAVA
  25. Alen Cukurija, Novi Grad Sarajevo
  26. Vladyslav Yarmachek, SC Motor-Sich
  27. Andriy Kasatkin, SC Motor-Sich
  28. Leo Katić, Taekwondo klub Duga Resa
  29. Filip Pazdernik, Czech National Team
  30. Tsanislav Dimov, Bulgarian National Team
  31. DRAGO JUKIĆ, ST KWAN
  32. MARKO STOJANOVIĆ, Serbian National Team
  33. AMIRHOSSEIN SEDAGHAT, IRAN CADETS TEAM
  34. MAHDI MALEKI, IRAN CADETS TEAM
  35. BOTOND HORANYI, HUNGARY
  36. KONSTADINOS CHAMALIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  37. MILOŠ ŠUĆUR, Serbian National Team
  38. ANDREAS TAUSCH, TSV Dachau
  39. FLORIAN FURTNER, TSV Dachau
  40. MIKOLAJ SZAFERSKI, Polish Taekwondo Federation
  41. YAHOR DUNAYEU, BELARUS NATIONAL TEAM
  42. KRISTIJAN GRAHOVAC, GACKA
  43. LORENZO TORALDO, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  44. STANISLAV RUBAEV, RNO-ALANIA TAEKWONDO TEAM
  45. NIKOLAOS NTASTAMANIS, A.C TAEKWONDO IOANNINA
  46. Augusta Petr, Panter

JM-68

  1. Robin Rajnoviv, NWTU
  2. Patryk Kepa, SMS Warszawa
  3. Oskar Klis, SMS Warszawa
  4. KREŠIMIR KLEPO, FENIKS-VUKOMEREC
  5. daniel grinberg, uniftkdclub
  6. Jordan Lill, Team Ultimate
  7. Daniel Hinz, Bayerische Taekwondo Union
  8. Manuel Lo Iacono, Taekwondo champions Lo Iacono
  9. LORENZO ZICARELLI, TAEKWONDO REGIS BOLOGNA
  10. Emrullah Varol, Bayerische Taekwondo Union
  11. Lanz Noah, TUBW
  12. Alen Turkanović, TKD JASTREB
  13. Hrvoje Šep, TKD JASTREB
  14. Igor Glišin, Serbian National Team
  15. Artem Marchenko, Ukrainian National Taekwondo Team
  16. MARKO MARIC, m.t.a.
  17. IVAN GAVRAN, TK DUBRAVA
  18. Ivan Luka Šarčević, TKD MARJAN
  19. Samir Selimovic, Novi Grad Sarajevo
  20. Yordan Kolev, SCT FIRE-Sofia
  21. Vladan Ćirjaković, Serbian National Team
  22. DUJE MILJEVIC, ST KWAN
  23. GEORGIOS BATZIOS, Macedonia Force - Greece
  24. KOUROSHGOODARZVAND CHEGINI, IRAN CADETS TEAM
  25. JOHN ASP, Team Nordic
  26. IOANNIS IOANNIDIS, as filippos gianitsa
  27. SERGEJ OBRENOV, Serbian National Team
  28. BOJAN ARBUTINA, Serbian National Team
  29. KAMIL SERAFIN, Polish Taekwondo Federation
  30. TOMASZ BALCEWICZ, Polish Taekwondo Federation
  31. ALEXANDER LISITSIN, RNO-ALANIA TAEKWONDO TEAM
  32. THOMAS GEORGIADIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang

JM-73

  1. Kai Heyer, TG Nettetal
  2. Karol Holubowicz, SMS Warszawa
  3. IVAN ZELIĆ, OMEGA
  4. VID ŠARINIĆ, tk hwarang
  5. Almir Djezic, Bayerische Taekwondo Union
  6. David Sajko, National team Slovakia
  7. Miran Đorđevski, Cro Star - Mostar
  8. BRUNO LOVRAK, FOX
  9. Iurii Savenko, Ukrainian National Taekwondo Team
  10. Mihail Kanchev, Taekwondo club Force-1992
  11. Aleksandar Škrbić, Serbian National Team
  12. Luka Mlinac, Banija Pandas
  13. Luka Matuzić, Taekwondo klub Duga Resa
  14. Ivan Penava, Orion
  15. LUKA HORVAT, FOX
  16. Josip Epet, TKD Karlovac
  17. Musa Guchev, Russian National Team
  18. MAHDI RAFIEISONGHORI, IRAN CADETS TEAM
  19. NIKOLAOS KARIPIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  20. KAMIL KWIATKOWSKI, Polish Taekwondo Federation
  21. RAMAN MOSHURUI, BELARUS NATIONAL TEAM
  22. ANTON ZAIATS, Ukrainian National Taekwondo Team
  23. IVAN JUSTO, TWIST ZURICH

JM-78

  1. Lukas Winkler, NWTU
  2. Kornel Dalecki, OS AZS OLSZTYN
  3. TOMISLAV ŠARČEVIĆ, METALAC
  4. Domagoj Kapetanović, Neryo
  5. Andrija Drabić, TKD CONTRA
  6. Aleksandar Đorić, Serbian National Team
  7. Jakub Skorepa, Czech National Team
  8. APOSTOLIS TELIKOSTOGLOU, Macedonia Force - Greece
  9. OSSIAN MARKGREN, Team Nordic
  10. KIRIAKOS TSIGANIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  11. VALENTIN KRUMOV, Bulgarian National Team
  12. PAWEL SZYPULSKI, Polish Taekwondo Federation
  13. DRAGO ŠOKĆEVIĆ, OTOK
  14. JURE PAVIČIĆ, BJELOVAR
  15. STEFAN FRIDL, TSV Dachau
  16. IVAN RINČIĆ, MONTER
  17. BRANIMIR TRLIN, MONTER

JM+78

  1. Patryk Piekarski, OS AZS OLSZTYN
  2. LOVRO BENGEZ, Susedgrad Sokol
  3. DORIAN ZORIĆ, TK SAJNAMI
  4. Peleg Shalom Schnider, adama ruach veech
  5. JERKO MEŠTROVIĆ, FOX
  6. Nikola Živanović, Serbian National Team
  7. LEON MARIJANČIĆ, TK KONDOR
  8. Ivan Milovanović, Serbian National Team
  9. HRVOJE KRIŠTIĆ, MAGONE KORYO
  10. PURIA ERFANIAN DANESHVAR, IRAN CADETS TEAM
  11. PAWEL PAC, Polish Taekwondo Federation
  12. MICHAL JOZWIAK, Polish Taekwondo Federation
  13. ARTUR TRUMINSKI, Polish Taekwondo Federation
  14. NIKITA LAGOUN, BELARUS NATIONAL TEAM
  15. DIMITROIS TSACHSIRLIS, A.C. MACEDONIKI ASPIDA KOUFALION
  16. ALAN BIBILOV, RNO-ALANIA TAEKWONDO TEAM
  17. Michal Kotvas, National team Slovakia

JŽ-42

  1. Lotta Linna, Mukwan Jyvaskyla
  2. Giuliana Federici, TUBW
  3. ANA REZO, TK DUBRAVA
  4. Cherylee Lungershausen, SG Ostalb
  5. Veronika Manova, Bulgarian National Team
  6. HEDIYE TEMIZ, Team Nordic

JŽ-44

  1. Katie Bradley, South Hams Taekwondo
  2. Nicole Ohlmann, Bayerische Taekwondo Union
  3. Adriana Federici, TUBW
  4. Anđela Šušnjara, HTKD HVOJNICA
  5. Nikolina Matan, Orion
  6. Bojana Laušev, Serbian National Team
  7. Asia BAILEY, National Team of Scotland
  8. Dominika Hronova, Czech National Team
  9. MOHAMED MARIAM MOSTAFA, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  10. PATRYCJA ADAMKIEWICZ, Polish Taekwondo Federation
  11. HANNA OKONIEWSKA, Polish Taekwondo Federation
  12. PETRA LONČAR, TK DUBRAVA

JŽ-46

  1. Simge Bagtas, NWTU
  2. Beth Worthington, South Hams Taekwondo
  3. Nikolina Levenova, Taekwondo club Hereya
  4. Büsra Akay, PSV München
  5. Merve Talan, Bayerische Taekwondo Union
  6. TENA MARINOVIĆ, METALAC
  7. Hristina Stoeva, Taekwondo club Hereya
  8. ANDREA PACADI, FOX
  9. TIJANA BOGDANOVIĆ, Serbian National Team
  10. MARIJA VUČETIĆ, Serbian National Team
  11. EIRIN B. JAKOBSEN, Team Nordic
  12. AMALIA TSEKOURA, as filippos gianitsa
  13. EMILY MARIE WATSON, Scorpion Taekwondo
  14. ANNA MIALO, Ukrainian National Taekwondo Team
  15. MATEA DUJMOVIĆ, GACKA

JŽ-49

  1. Katrin Koppe, NWTU
  2. Gamze Olgun, TSC Gladbeck
  3. Aneila Afsar, Team Ultimate
  4. Nat Rhonda, Bayerische Taekwondo Union
  5. Georgia Barnes, BTS
  6. Sena Gökmen, TUBW
  7. SARA ĆIBARIĆ, ORKA AS
  8. LUCIJA MLAĐENOVIĆ, METALAC
  9. FEYZA NUR SAKA, Üsküdar Belediye Spor
  10. Anita Kaltak, slovenia team
  11. ANA ŠARAVANJA, RUGVICA
  12. MARIJA BLATANČIĆ, TK KONDOR
  13. Mateja Korac, TK Pantera
  14. Adriana Simankova, Czech National Team
  15. ZVEZDANA BOGDANOVIĆ, Serbian National Team
  16. ALVA LUNDQVIST, Team Nordic
  17. MELACHRINI PLALI, as filippos gianitsa
  18. JOVANA TOMIĆ, Serbian National Team
  19. PAULINA STOJANOWSKA, Polish Taekwondo Federation
  20. IRYNA VETOKHINA, BELARUS NATIONAL TEAM
  21. ANA ŠOŠTARKO, BJELOVAR
  22. SEREN ZENGIN, TIROL
  23. AGAPI MALATOU, A.C TAEKWONDO IOANNINA

JŽ-52

  1. Jennifer Barbic, YUL-KOK
  2. Murselin Yilmaz, NWTU
  3. Emine Hassanoglou, NWTU
  4. Priscilla Bugari, Accademia Dorica
  5. Gabriela Wierzbicka, SMS Olsztyn
  6. GABRIJELA SALOPEK, Susedgrad Sokol
  7. Aleyna-Jülde Basak, TUBW
  8. VANESSA ŠEGEC, TK SAJNAMI
  9. ekaterina pavlova, uniftkdclub
  10. TAMARA SUŠA, METALAC
  11. Zuzana Papcunova, National team Slovakia
  12. Matea Viceban, Lokomotiva
  13. Ana Petrušič, slovenia team
  14. Irena Oroz, HTKD HVOJNICA
  15. Nancy Magdić, Banija Pandas
  16. Ivana Babić, TKD MARJAN
  17. Nina Matošić, TKD MARJAN
  18. Klara Janjić, Neryo
  19. Diana Kim, Russian National Team
  20. Magdalena Đurić, Derventa
  21. YOHANNA SEGAYE, Team Nordic
  22. CHRISOULA THEODOSA, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  23. ANTONIA PAPADOPOULOU, as filippos gianitsa
  24. NINA OSTOJIN, Serbian National Team
  25. MARTA GRABOWSKA, Polish Taekwondo Federation
  26. ANISIIA CHELOKHSAEVA, RNO-ALANIA TAEKWONDO TEAM

JŽ-55

  1. Safinaz Ünlüsoy, NWTU
  2. Sare Danaci, NWTU
  3. LUCIJA KRUNEŠ, FENIKS-VUKOMEREC
  4. YAĞMUR BANDA, Üsküdar Belediye Spor
  5. Shanelle ROWE, Nottingham TKD Club (NTC)
  6. Diana Kajtazi, TK Obrovac
  7. Lucija Josić, TK Obrovac
  8. Yasmin Yahia, BSV Friedrichshafen
  9. Ella Ben moshe, National Team Israel
  10. Ewelina Mierzwińska, NKTS Kozłowo
  11. SARA STROJIN, METALAC
  12. ANTICA ŠIMURINA, METALAC
  13. Gabriela Bohusova, National team Slovakia
  14. IVONA LUKIĆ, TK SAJNAMI
  15. GABRIJELA JURIŠIĆ, Zaprešić
  16. PAULA KRSNIK, TK DUBRAVA
  17. Dora Podrug, TKD MARJAN
  18. Dora Horvat, TK Pantera
  19. Tadea Bersinic, TKD Karlovac
  20. Tamara Vezmar, Serbian National Team
  21. MARIJA MILOVANOVIĆ, Serbian National Team
  22. SANDRA HILLERGREN, Team Nordic
  23. PAULINE LOVGREN, Team Nordic
  24. ELENI CHATZIMELETIOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  25. ERYKA KEMPIAK, Polish Taekwondo Federation
  26. MAGDALENA ROCHOWIAK, Polish Taekwondo Federation
  27. PATRICIA ESSREITER, TSV 1860 WEISSENBURG
  28. AURORA BELLALUNA, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  29. CLAUDIA BONDI, edera tkd forli

JŽ-59

  1. Pia Leonhardt, NWTU
  2. Madeline Folgmann, NWTU
  3. Linda Zschoch, Team Hessen
  4. LICIA MARTIGNANI, TAEKWONDO REGIS BOLOGNA
  5. Tamara Nothaft, Bayerische Taekwondo Union
  6. Jenny Marjason, BTS
  7. MARTINA KOŠEC, MASTER
  8. MATEA FRLJAK, MASTER
  9. Iva Paradžik, Neryo
  10. Alida Mirković, TK VELEBIT
  11. Maša Lemajič, slovenia team
  12. Oleksandra Baranova, Ukrainian National Taekwondo Team
  13. ENA ĆORIĆ, TK DUBRAVA
  14. KARLA KRSNIK, TK DUBRAVA
  15. ANTONELA TANDARA, TK DUBRAVA
  16. LUCIJA MIHIC, m.t.a.
  17. Matea Krznarić, Čigra
  18. Libuse Medova, TKD LACEK
  19. MARIJA PERIŠIĆ, Serbian National Team
  20. JENNIGER AGREN YLINENJARVI, Team Nordic
  21. RAKEL LYSOE DRAGE, Team Nordic
  22. FRIDA THORSO, Team Nordic
  23. TIMEA BRAUN, HUNGARY
  24. REBEKA FUREDI, HUNGARY
  25. EFTHIMIA STEFANIDOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  26. KONSTANTINA TOULGARIDOU, as filippos gianitsa
  27. AGATA RYLL, Polish Taekwondo Federation
  28. DABROWKA GRACZYK, Polish Taekwondo Federation
  29. KARLA KNEZOVIĆ, MONTER
  30. SELINA SCHWEGLER, TSV 1860 WEISSENBURG

JŽ-63

  1. Yanna Schneider, NWTU
  2. Jenna Partanen, Tapiolan Taekwondo Hwang
  3. FRANKA BUTKOVIĆ, OMEGA
  4. Vanessa Körndl, Bayerische Taekwondo Union
  5. Alena Zakhriamina, Novosibirsk Martial Arts School
  6. Ljuba Leko, Imotski
  7. Ivana Knezović, Imotski
  8. Matea Jelić, Knin
  9. Dora Tenšek, Lokomotiva
  10. Tamara Danilović, TK VELEBIT
  11. Anna Gorgulko, Ukrainian National Taekwondo Team
  12. Maria Iordanova, Taekwondo club Force-1992
  13. Andrea Kapelina, TK OSVIT
  14. Tereza Schindlerova, Czech National Team
  15. JAGODA ULFIG, Polish Taekwondo Federation
  16. ANNA LIKHAMANOVA, Ukrainian National Taekwondo Team

JŽ-68

  1. DORA TURKALJ, tk hwarang
  2. Katarina Mihaljević, TK Obrovac
  3. CLAUDIA FAUZIA, Evolution Tkd Palermo
  4. Annika Bulegato, ALLBLACKS TAEKWONDO MARCHE
  5. Ekaterina Derev, Bayerische Taekwondo Union
  6. Sara Pungartnik, slovenia team
  7. JOSIPA MATIĆ, Zaprešić
  8. Yuliya Yevka, Ukrainian National Taekwondo Team
  9. IVONA SKORUP, TK DUBRAVA
  10. Magdalena Grubic, TKD Karlovac
  11. ANTONIJA ZEC, ST KWAN
  12. MARINA RIZZELLI, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  13. POUPI CHRYSOULA, Athletic Club Taekwondo Hwarang

JŽ+68

  1. Sarah Di Sinno, NWTU
  2. Iveta Jiránková, TKD LACEK
  3. EVA PALIJAN, OMEGA
  4. MARINA OREŠIĆ, tk hwarang
  5. Olga Kowalczuk, SMS Olsztyn
  6. TENA MARJANOVIĆ, OSIJEK
  7. Sandra Höflinger, TKD FIEBERBRUNN
  8. Nigda Baser, Bayerische Taekwondo Union
  9. Alissa Lehmann, TUBW
  10. Rabia Yorulmaz, Bayerische Taekwondo Union
  11. JELENA DETIĆ, METALAC
  12. MELANI GOLIĆ ADAMIĆ, Zaprešić
  13. IVA RADOŠ, TK DUBRAVA
  14. KAYYANI HAJER SAEED, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  15. DILAN SAHIN, TIROL
  16. Katarzyna Świgoń, NKTS Kozłowo

SM-54

  1. Shaun Lacriarde, Team Mauritius
  2. Edi Serbanescu, National Team Israel
  3. Nikolaos Politis, Polydamas Triandrias
  4. Osama Saqr, TKD Oezer e.V.
  5. Guy Shimon, Or Team-Ahi Yehuda club
  6. Sergej Kolb, Bayerische Taekwondo Union
  7. Domenico Di leonardo, a.s.d. taekwondo lee
  8. Sahar Bello, National Team Israel
  9. Shalva Shubitidze, Novosibirsk Martial Arts School
  10. Roi Or, adama ruach veech
  11. CEMİL AKÇAY, Üsküdar Belediye Spor
  12. Jeremiah Serhalay, TKD Oude Luttikhuis
  13. Denys Poriaz, Ukrainian National Taekwondo Team
  14. Lovre Brečić, TKD MARJAN
  15. Josip Tenjer, TK Pantera
  16. Amir Ben David, National Team Israel
  17. EVAGGELOS PRASSOS, Macedonia Force - Greece
  18. HENRIK MEJLUMYAN, Armenian Taekwondo Federation
  19. ALEKSANDAR ANTIĆ, Serbian National Team
  20. GEORGIOS SIMITZIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  21. ROBERT SERUČAR, slovenia team
  22. GARUSCH TIGRANJAN, T.C. SCHWAZ

SM-58

  1. Ahmed Kassem, Olympic TKD Club
  2. andrei dragan, edera tkd forli
  3. Jake Concannon, Sport Taekwondo Ireland
  4. Moti Lugasi, National Team Israel
  5. Orr Hazout, National Team Israel
  6. Ron Atias, National Team Israel
  7. Toni Lahtinen, Loviisan Taekwondo Hwang
  8. KORAY CINAR, TKD - GLADBECK
  9. FILIP JURETA, Susedgrad Sokol
  10. Stipe Jarloni, Knin
  11. Philip Reyes, Academy of Martial Arts
  12. Bogdan Bodnar, Ukrainian National Taekwondo Team
  13. Luka Bugarin, TKD MARJAN
  14. Oleksii Li, SC Motor-Sich
  15. Ivan Muth, TK OSVIT
  16. David Tenjer, TK Pantera
  17. Miloš Gladović, Serbian National Team
  18. Bar Reuben, National Team Israel
  19. GEORGIOS DIMITRIOU, Macedonia Force - Greece
  20. ERYK RODZIK, AZS AWF Warszawa
  21. SOTIRIOS KONTOPOULOS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  22. STERGIOS BENTOULIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  23. GEORGIEV RUMEN, Bulgarian National Team
  24. JAROSLAW MECMAJER, Polish Taekwondo Federation
  25. ANDREI PIATROVICH, BELARUS NATIONAL TEAM
  26. VASILIOS ZIKOS, A.C TAEKWONDO IOANNINA
  27. ALI ADNAN KARIM, OLYMPIA NURNBERG
  28. STEFANO FLORITA, T.C. ROMA

SM-63

  1. Marek Trieb, Taejang Dojang
  2. Andreas Andric, TKD FIEBERBRUNN
  3. Bayram Ahmed, Olympic TKD Club
  4. Gili Haimovitz, National Team Israel
  5. Liran Malachi, National Team Israel
  6. Sami Lahtinen, Loviisan Taekwondo Hwang
  7. Vasileios Gaitanis, Polydamas Triandrias
  8. UMUT BİLDİK, Üsküdar Belediye Spor
  9. Filippo Ronchitelli, Accademia Dorica
  10. Patrick Heider, Tkd Swisttal
  11. Tayfun Yilmazer, Bayerische Taekwondo Union
  12. VOLKAN CELIK, TKD - GLADBECK
  13. Michal Wielgosz, AZS UWM Olsztyn
  14. Thomas Gebel, TUBW
  15. Scott Abley, Chi Taekwondo
  16. Slaven Janković, Knin
  17. Daniel Bello, National Team Israel
  18. DOMINIK ŠUBIĆ, TK SUŠAK
  19. Miloš Kilibarda, Serbian National Team
  20. Miloš Petković, Serbian National Team
  21. Oleksandr Khomenko, Ukrainian National Taekwondo Team
  22. Viacheslav Storchak, Ukrainian National Taekwondo Team
  23. Toni Šegedin, Forteca Korčula
  24. Zlatko Batistić, Forteca Korčula
  25. TOMISLAV KARAULA, TK DUBRAVA
  26. Marin Nevešćanin, TKD MARJAN
  27. Dario Jaić, TK OSVIT
  28. Marko Špehar, TK OSVIT
  29. Luka Cingulin, TK OSVIT
  30. Deni Andrun Razić, TK OSVIT
  31. DAWID TROJAN, LZS MACIERZ
  32. Mislav Erceg, Orion
  33. CHRISOVALANTIS RADOGLOU, A.S. TITANES
  34. HAYKAZ SAMVELYAN, Armenian Taekwondo Federation
  35. NINOSLAV BABIĆ, Serbian National Team
  36. ALEKSANDAR RABASOVIĆ, Serbian National Team
  37. IOANNIS MAVRIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  38. NIKOLAOS BODOSOGLOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  39. PANAGIOTIS TSELIKAS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  40. NIKOLA VUČKOVIĆ, Serbian National Team
  41. OMAR BERHANU, TSV Dachau
  42. FIRAT YILMAZ, TIROL
  43. PAVEL KULAKOU, BELARUS NATIONAL TEAM
  44. ALEXEY PISKUNOV, BELARUS NATIONAL TEAM
  45. RUSLAN YARASHEVICH, BELARUS NATIONAL TEAM
  46. DAVIDE D ORAZI, S.C.CARABINIERI
  47. CHRISTOS PRAGALOS, OLYMPIA NURNBERG

SM-68

  1. Christopher Höllerer, Team Hessen
  2. Daniel Mauracher, TKD FIEBERBRUNN
  3. Shlomo Shazo, National Team Israel
  4. Pauli Raivio, Finland - Taekwondo Lahti
  5. Simo Siltanen, Finland - Taekwondo Lahti
  6. IVAN PRISELAC, OSIJEK
  7. Matteo Castellana, Evolution Tkd Palermo
  8. Dmitriy Komarov, Novosibirsk Martial Arts School
  9. Pavel Starodubov, Novosibirsk Martial Arts School
  10. Vladimir Dalekliev, Bulgarian National Team
  11. Halit Akgöz, Bayerische Taekwondo Union
  12. TOMISLAV VOJVODIĆ, Susedgrad Sokol
  13. HRVOJE GLUHAK, Susedgrad Sokol
  14. Daniel Manz, TUBW
  15. DIVIJAN - MARTIN KELAVA, TK SAJNAMI
  16. ANTONIO MIRKOV, TK ZADAR
  17. Hryhorii Husarov, Ukrainian National Taekwondo Team
  18. Valerii Mykhailovskyi, Ukrainian National Taekwondo Team
  19. Oleksii Zherebchevskyi, Ukrainian National Taekwondo Team
  20. SAŠA KOPETI, Zaprešić
  21. Ivan Purešević, Serbian National Team
  22. BRUNO REZO, TK DUBRAVA
  23. VEDRAN FERENČAK, TK DUBRAVA
  24. Viktor Jakovsky, Czech National Team
  25. Nikola Bošnjak, TKD ANTUNOVIC - Mostar
  26. Michal Loniewski, AZS AWF Warszawa
  27. ALKINDI HAMAD ADIL KHAMEES, FUJAIRAH TAEKWONDO TEAM
  28. YAVIER BOULDORIES, Azur sport
  29. STYLIANOS MECHTERIDIS-PAPADOPOULOS, Macedonia Force - Greece
  30. NORBERT NEMA, HUNGARY
  31. GEORGIOS MICHAILIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  32. KEVIN LAMPRECHT, TIROL
  33. PIOTR NAIBORSKI, BELARUS NATIONAL TEAM
  34. SERGII NAZARCHUK, Ukrainian National Taekwondo Team
  35. ANDREA CALZOLA, S.C.CARABINIERI
  36. EMANUELE FABIANO, T.C. ROMA
  37. MANUEL BRUNO OLIVEIRA, Panter

SM-74

  1. Patrick Lamek, AC Ückerath
  2. Jens Leewen, TG Nettetal
  3. Yehonatan Edelshtein, National Team Israel
  4. Eran Gilead, National Team Israel
  5. Alon Elboher, National Team Israel
  6. Adrian Filipek, SMS Warszawa
  7. Jouni Lahtinen, Loviisan Taekwondo Hwang
  8. PHILIPP BELOV, Krasnodar region team
  9. Ben Haines, BTS
  10. Kiyan Karambakhschi, PSV München
  11. Benjamin Schaller, Bayerische Taekwondo Union
  12. Karol Wielgosz, AZS UWM Olsztyn
  13. STIPE LJUBIČIĆ, Susedgrad Sokol
  14. TIN SOLENIČKI, Susedgrad Sokol
  15. FILIP MAJCEN, Susedgrad Sokol
  16. Nico Güntner, TUBW
  17. TIN BAŠIĆ, METALAC
  18. Ondrej Cehlar, National team Slovakia
  19. Luka Režek, slovenia team
  20. Jan Veleušič, slovenia team
  21. Mario Maletić, TK ŠKORPION
  22. Marko Mutak, TKD JASTREB
  23. Viktor Milovanović, Serbian National Team
  24. Serhiy Chayka, Ukrainian National Taekwondo Team
  25. Oleksandr Levinchuk, Ukrainian National Taekwondo Team
  26. Ivan Karajlović, Serbian National Team
  27. Toni Kanaet, TKD MARJAN
  28. ADRIANO MANCIOCCHI, CENTRO SPORTIVO ESERCITO
  29. Fabijan Brčić, RADNIK
  30. Teodor Georgiev, Bulgarian National Team
  31. MARTIN ERDELJAC, METALAC
  32. DEAN ŠARČEVIĆ, METALAC
  33. ROBERT LEDINSKI, TKD SPIRITUS
  34. ANDRAS SZABO, HUNGARY
  35. CHARALABOS DANIILIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  36. MILTIADIS LEOMONIDIS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  37. MARTIN ROAUF, TSV Dachau
  38. BENHAMIN REIMEIR, TIROL
  39. BARTOSZ KOLECKI, Polish Taekwondo Federation
  40. MARIO TURILLI, A.S.D. Taekwondo Free Spirit
  41. MARIO GIANNONE, TEAM OLIMPIC GIANNONE
  42. DANIEL BERNARD, AZS AWF Warszawa
  43. LUIGI SCOGNAMIGLIO, S.C.CARABINIERI
  44. MARCO SPORRER, OLYMPIA NURNBERG

SM-80

  1. Ahmadsei Ibrahim, Olympic TKD Club
  2. Ounis Abdallah, Olympic TKD Club
  3. Bobby Enright, Ireland
  4. Yoven Soobramaney, Team Mauritius
  5. Cem Ünlüsoy, Songokus TKD
  6. Nikos Karamangiolis, Bayerische Taekwondo Union
  7. Danilo Lo Iacono, Taekwondo champions Lo Iacono
  8. FRANJO GUCIĆ, TK ZADAR
  9. Gregor Pirš, slovenia team
  10. Luka Boban, TKD JASTREB
  11. Matija Mlinarić, TKD JASTREB
  12. Nikola Čolić, Serbian National Team
  13. Janković Jasmin, Serbian National Team
  14. Maksym Dominishyn, Ukrainian National Taekwondo Team
  15. Andriy Yuza, Ukrainian National Taekwondo Team
  16. Dinko Šegedin, Forteca Korčula
  17. MARKO MIHIC, m.t.a.
  18. Armin Gredic, Novi Grad Sarajevo
  19. Asen Minkov, Bulgarian National Team
  20. SOFIANE MAZOUZI, Azur sport
  21. STOJAN RABIJAC, Serbian National Team
  22. VLADIMIR VLADISAVLJEVIĆ, Serbian National Team
  23. GEORGIOS AGEEV, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  24. THOMAS KARAPETROS, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  25. PETAR VRZIĆ, Serbian National Team
  26. BOJAN STEFANOVSKI, Serbian National Team
  27. DANIEL NITZLNADER, TIROL
  28. KANSTANTSIN YARMAK, BELARUS NATIONAL TEAM
  29. JURAJ PINTARIĆ, OTOK
  30. MARLON SARDELIĆ, TK VELEBIT
  31. FRANE KESOVIJA, MONTER
  32. GIANNI GUGLIELMO, S.C.CARABINIERI

SM-87

  1. Hashimi Walid, Olympic TKD Club
  2. Dionys Kronreif, Kampfkunstschule Rowithis e.V.
  3. Tero Kuorikoski, Finland - Taekwondo Lahti
  4. Antonino Scardina, a.s.d. taekwondo lee
  5. Dionys Kronreif, TUBW
  6. Felix Gabler, TUBW
  7. NIKOLA BOJO, TK ZADAR
  8. Florian Meyer, Olympic Taekwondo Lüdenscheid
  9. Tomáš Kališka, National team Slovakia
  10. Luka Majetić, TKD JASTREB
  11. Đorđe Marčetić, Serbian National Team
  12. Vadym Bielkin, Ukrainian National Taekwondo Team
  13. IVAN ŠAMEC, Zaprešić
  14. Vedran Ćubela, magone
  15. ATHANASIOS BOUBAROS, A.S. TITANES
  16. AUGUSTIN BATA, Azur sport
  17. MARKO ĐURIČIĆ, Serbian National Team
  18. SAMUEL WESTERMARK, Team Nordic
  19. ALEKSANDER DOBRZENIECKI, Polish Taekwondo Federation
  20. ANTONIO ČAČIĆ, TKD Karlovac
  21. ALIAKSEI IVANOU, BELARUS NATIONAL TEAM
  22. MYKHAILO SHELEST, Ukrainian National Taekwondo Team
  23. VITOLDAS DZIKEVIC, Tajanas Kaunas

SM+87

  1. Zakaria Asidah, Copenhagen Tan Gun Sae Sim Taekwondo Klub
  2. Daniel Habecker, TSC Gladbeck
  3. Enis Ben Naoua, Sportschule Park
  4. Vasileios Mavridis, Polydamas Triandrias
  5. Ulvi Kaya, Tkd Swisttal
  6. Piotr Hatowski, AKS OSW Start Olsztyn
  7. CENGIZHAN Özad, SPORT CLUB ÖZAD
  8. Kai Anselment, TUBW
  9. Vedran Golec, TKD JASTREB
  10. Marek Langer, Sportschule Kwak
  11. Aleksandar Milanović, Serbian National Team
  12. Pavlo Rozhkov, Ukrainian National Taekwondo Team
  13. Mihail Mihaylov, Bulgarian National Team
  14. Siniša Oroz, TKD ANTUNOVIC - Mostar
  15. THEODOROS CHASIOTIS, Macedonia Force - Greece
  16. Asparouh Voutov, Ramus
  17. RELJA PROSENICA, Serbian National Team
  18. CHRISTOPH DECKER, TIROL
  19. ARMAN SILLA, BELARUS NATIONAL TEAM
  20. Roberto Bonetti, A.S.D Taekwondo Leonessa

SŽ-46

  1. martina simoni, edera tkd forli
  2. Mor ofer, Or Team-Ahi Yehuda club
  3. Sinem Güldali, Bayerische Taekwondo Union
  4. Maja Stojković, Derventa
  5. Simone Franz, Scorpions Austria
  6. Corinna Merkel, Sportschule Kwak
  7. Iryna Romoldanova, Ukrainian National Taekwondo Team
  8. Tetyana Mulko, Ukrainian National Taekwondo Team
  9. Marina Usanović, TKD MARJAN
  10. Mateja Kunović, Banija Pandas
  11. Iris Jović Vujaković, Serbian National Team
  12. Antoaneta Noteva, Tangra
  13. TATIANA SAVELEVA, Moscow team
  14. ANN NEREDKO, Moscow team
  15. ALEKSANDRA BUGARIN, Serbian National Team
  16. IOANNA KOUTSOU, A.C. DANAOS

SŽ-49

  1. Yuval Lustiger, National Team Israel
  2. Burcin Kayhan, Bayerische Taekwondo Union
  3. ANA PAVLOVIĆ, METALAC
  4. Ganna Soroka, Ukrainian National Taekwondo Team
  5. Anastasiia Manolii, Ukrainian National Taekwondo Team
  6. Ivana Ćujić, Serbian National Team
  7. Irena Bikić, Forteca Korčula
  8. Nejla Kaljanac, Novi Grad Sarajevo
  9. Kristina Tomić, TK OSVIT
  10. Anamarija Petrovic, TK Pantera
  11. ROBERTA RAMAZZOTTO, CENTRO SPORTIVO ESERCITO
  12. Anne Schwabe, Taekwondo Kolbermoor
  13. Michal Zrihen, Tigers Israel
  14. ALICIJA PODCHUL, AZS AWF Warszawa
  15. CLAUDIA LIPCSEI, HUNGARY
  16. LYDIA MICHAILIDI, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  17. ANNA GUZOWSKA, Polish Taekwondo Federation
  18. KLAUDIA WLODARCZAK, Polish Taekwondo Federation
  19. DARYA DAUHALEVICH, BELARUS NATIONAL TEAM
  20. NATALIA MOKA, A.C TAEKWONDO IOANNINA

SŽ-53

  1. lisa gattella, edera tkd forli
  2. Alicia Schott, 1. Gelnhäuser Taekwondo Club 1968 e.V.
  3. Agata Jackiewicz, AKS OSW Start Olsztyn
  4. Roxana Nothaft, Bayerische Taekwondo Union
  5. Melanie Hartung, Sportwerk Düsseldorf
  6. JELENA IVANČIĆ, Susedgrad Sokol
  7. Sophia Lange, TUBW
  8. Federica Mastrantoni, G.S. Fiamme Azzurre
  9. Tania Stefanova, Taekwondo club Force-1992
  10. Brigita Mamić, Novi Zagreb
  11. Tabea Wenken, TKD Center Iserlohn e.V.
  12. Katarina Šonjić, Serbian National Team
  13. Yuliia Chykolba, Ukrainian National Taekwondo Team
  14. Yana Bokova, Ukrainian National Taekwondo Team
  15. Magdalena Obrębska, SMS Olsztyn
  16. Jelena Žeravica, Orion
  17. Mia Roso, Orion
  18. Dragana Gladović, Serbian National Team
  19. Ralitsa Kovacheva, Tangra
  20. ALEXANDRA LYCHAGINA, Moscow team
  21. MAGDALENA FERNLUND, Team Nordic
  22. PAPPA ANDROMACHI, Macedonia Force - Greece
  23. BARBARA DUCZ, HUNGARY
  24. ADRIENN ZELENAI, HUNGARY
  25. LARISSA KOPF, TSV Dachau
  26. TANJA PASANEN, FINLAND NATIONAL TEAM
  27. KATSIARYNA LIS, BELARUS NATIONAL TEAM

SŽ-57

  1. Bat-el Gatterer, National Team Israel
  2. Evagelia Vetsiou, Polydamas Triandrias
  3. Rahel Hakim, Tkd Swisttal
  4. Patricia Bašić, TK Obrovac
  5. Evelyn Rudolf, TUBW
  6. Matea Knežević, TK ŠKORPION
  7. Iuliia Podolian, Ukrainian National Taekwondo Team
  8. Nataliia Pisotska, Ukrainian National Taekwondo Team
  9. MARTINA ZUBČIĆ, TK DUBRAVA
  10. IVONA MANDIĆ, TK DUBRAVA
  11. Tanja Rastović, TKD MARJAN
  12. Petra Blazinić, TK OSVIT
  13. Dora Marić, tk-salona
  14. Tina Mraović, Medvedgrad
  15. TAMARA FILIPOVIĆ, TKD SENJ
  16. EDINA KOTSIS, HUNGARY
  17. ERIFYLI KONSTANTATOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  18. EVDOXIA GABRIELIDOU, as filippos gianitsa
  19. ZHANNA SHOSHYNA, BELARUS NATIONAL TEAM
  20. ALINA KRYSHINOVA, BELARUS NATIONAL TEAM

SŽ-62

  1. Sanja-Jovanka Stojakov, Kampfkunstschule Rowithis e.V.
  2. Kadan Shafrir, National Team Israel
  3. Melanie Mauersberger, Bayerische Taekwondo Union
  4. Klaudia Prusaczyk, AZS UWM Olsztyn
  5. Helene Weingart, TUBW
  6. Sanja Stojakov, TUBW
  7. Dar’ya Yakovleva, Ukrainian National Taekwondo Team
  8. Aleksandra Radmilović, Serbian National Team
  9. MARIJA ŠTETIĆ, TK DUBRAVA
  10. JOSIPA CETINIĆ, TK DUBRAVA
  11. Tonija Bonković, TKD MARJAN
  12. Lucija Mataić, TK OSVIT
  13. Marijana Stanekovic, TK Pantera
  14. Antonija Žeravica, Orion
  15. Bojana Đurković, Serbian National Team
  16. Lenka Moravcova, Czech National Team
  17. Nives Ambruš, Medvedgrad
  18. Iva Marinčić, Medvedgrad
  19. Iva Zahija, Medvedgrad
  20. KRISTINA KHAFIZOVA, Moscow team
  21. MARINA SUMIĆ, METALAC
  22. ANA KRAJINA, MAGONE KORYO
  23. TAMARA RANKOVIĆ, Serbian National Team
  24. MILICA VUKOLIĆ, Serbian National Team
  25. ELISA AMBACH, TIROL
  26. MARIJA TODOSIJEVIĆ, Serbian National Team
  27. DARYA ZUBOVICH, BELARUS NATIONAL TEAM
  28. VIKTORYIA BELANOUSKAYA, BELARUS NATIONAL TEAM
  29. Roberta Menegoni, A.S.D. Taekwondo Musado Campus Primavera
  30. ELEONORA PLATANIA, S.C.CARABINIERI

SŽ-67

  1. Aleksandra Krzemieniecka, SMS Warszawa
  2. DIANA LETICA, OMEGA
  3. Katharina Rothärmel, Bayerische Taekwondo Union
  4. KALIOPI TSIOKA, A.C. DANAOS
  5. Josipa Mamić, Novi Zagreb
  6. Matea Serdarušić, Knin
  7. MIRNA ŠAPINA, RUGVICA
  8. Ielyzaveta Buriak, Ukrainian National Taekwondo Team
  9. REA BUDIĆ, TK DUBRAVA
  10. DAJANA PERIŠIĆ, Serbian National Team
  11. ELIN JOHANSSON, Team Nordic
  12. ALEXANDRA KALASARIDOU, Athletic Club Taekwondo Hwarang
  13. KATARZYNA LIS, Polish Taekwondo Federation

SŽ-73

  1. Mandy Barbic, YUL-KOK
  2. Mariya Barmasova, Novosibirsk Martial Arts School
  3. MARIJA KOLEDIĆ, TK SAJNAMI
  4. Julia Swietkowiak, Olympic Taekwondo Lüdenscheid
  5. Tihana ŽIVKOVIĆ, Zaprešić
  6. Aliya Mursalimova, Ukrainian National Taekwondo Team
  7. Rea Veseli, TK OSVIT
  8. Lana Čaktaš, TK OSVIT
  9. DIJANA SKOČIĆ, METALAC
  10. ANĐELA POPOVIĆ, Montenegro Stars
  11. ALINA IKAEVA, Moscow team

SŽ+73

  1. Tea Kopinć, TKD JASTREB
  2. Maryna Konieva, Ukrainian National Taekwondo Team
  3. Ana Bajić, Serbian National Team
  4. MIA RADOŠ, TK DUBRAVA
  5. DANICA ŽAGAR, Likos
  6. MILICA ŠIPKA, Serbian National Team